Theodosius Limanı Arkeolojik Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı tarafından açılan "Theodosius Limanı Arkeolojik Alanı Mimari Proje Yarışması" sonuçlandı.

1. ÖDÜL

28 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 84102

Müellifler

  • Ilgın Avcı (Ekip Başı)
  • Alişan Çırakoğlu, Mimar
  • Eda Ekim Yılmaz, Peyzaj Mimarı
  • Efkan Solmaz, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Batuhan Kumru, Mimar
  • Aslıhan Sücüllü, Mimar
  • Merve Özcan, Öğrenci
  • Doğukan Durmuş, Öğrenci

2. ÖDÜL

14 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 53980

Müellifler

  • Eren Başak, (Ekip Başı)
  • Seray Türkay Coşkun, Mimar
  • Esatcan Coşkun, Mimar
  • Doğuşcan Aladağ, Mimar
  • Zeynep Eraydın, Şehir Plancısı, Kentsel Tasarımcı
  • Funda Baş Bütüner, Peyzaj Mimarı
  • A. Güliz Bilgin Altınöz, Mimar, Koruma Uzmanı
  • Elifnaz Durusoy Özmen, Şehir Plancısı, Koruma Uzmanı
  • Özgün Özçakır, Mimar, Koruma Uzmanı
  • Gökçe Naz Soysal, Mimar
  • Metin Başaran, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Çağrım Koçer, Mimar

3. ÖDÜL

5 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 97153

Müellifler

  • Ş. Tülin Görgülü, Mimar (Ekip Başı)
  • M. Ebru Erdönmez Dinçer, Mimar
  • Burak Haznedar, Mimar
  • F. Türköz Haznedar, Mimar
  • Fahri Celeb, İnşaat Mühendisi
  • Sezgin Karaman, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • C. Mustafa Çetindaş, Mimar
  • S. İlkay Kaya, Mimar
  • Gizem Hacı, Mimar

1. MANSİYON

27 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 47582

Müellifler

  • Kemal Bal, Mimar
  • Nil Bıçak, Mimar
  • Erol Kalmaz, Mimar
  • Doruk Kemal Kaplan, İnşaat Mühendisi
  • Gamze Alpan, Peyzaj Mimarı

Danışmanlar

  • Mine Bıçak, Arkeolog

Yardımcılar

  • Dilan Özdemir, Mimar

2. MANSİYON

21 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 82143

Müellifler

  • Recep Semizoğlu, Mimar
  • Baran Yardımcı, Mimar
  • Nergiz Koçak, Mimar
  • Damla İçyer, Mimar
  • Mehmet Kılıç, İnşaat Mühendisi
  • Altan Abdüloğlu, Peyzaj Mimarı

Danışmanlar

  • Nilay Kulluk, Mimar

Yardımcılar

  • Ahmet Taş, Mimarlık Öğrencisi

3. MANSİYON

9 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 27914

Müellifler

  • Dilek Derman, Mimar (Ekip Başı)
  • Bünyamin Derman, Yüksek Mimar
  • Ahmet Topbaş, İnşaat Mühendisi
  • Selin Etkinöz Tunçer, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Serkan Kocabay, Yüksek Mimar
  • İsmail Hakkı Tunçay, Mimar
  • Tuğman Büberci, Mimar
  • Hasan Öğüt, Mimar

4. MANSİYON

26 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 17969

Müellifler:

  • Sıddık Güvendi, (Ekip Temsilcisi) Mimar
  • Cihan Sevindik, Mimar
  • Barış Ekmekçi, Peyzaj Yüksek Mimarı
  • Mehmet Ali Yılmaz, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar:

  • Oya Eskin Güvendi, Mimar
  • Senem Müştak Sevindik, Mimar, Akademisyen

Yardımcılar:

  • Rumeysa Tıpırdamaz, Öğrenci
  • Hüseyin Karameşe, Öğrenci

5. MANSİYON

32 SIRA NUMARALI PROJE / RUMUZ 47213

Müellifler

  • Bünyamin Atan, Mimar (Ekip Başı)

Danışmanlar

  • Heval Zeliha Yüksel, Mimar
  • Kübra Aksoy, Mimar
  • Cansu Kabadayı, Peyzaj Mimarı
  • Furkan Şahin, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Abdülkadir Irmak, Mimar
  • Doğan Kalak, Mimar
  • Ayşe Eda Yaray, Öğrenci
Etiketler

Bir cevap yazın