Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Mimari Fikir Yarışması 2022 Sonuçlandı

Rönesans Holding tarafından “Doğadan İlham Alan Tasarımlar-Biyomimikri” temasıyla öğrencilerin katılımına açık olacak şekilde düzenlenen Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Mimari Fikir Yarışması sonuçlandı.

Birincilik Ödülü

Yapı Tasarımı Kategorisi
Rumuz: LİM19

  • Ahmet Tunahan Demirbaş-Eskişehir Osmangazi Üni.-4.sınıf
  • Melike Özcan-Eskişehir Osmangazi Üni.-2.sınıf
  • Miray Kazmaz-Eskişehir Osmangazi Üni.-2.sınıf
  • Tuğra Başaran-Eskişehir Osmangazi Üni-2.sınıf

Ürün Tasarımı Kategorisi
Rumuz:8ra4s

  • Cansu Özkaya-İstanbul Üni.-2.sınıf
  • Dila Hanım Çelik-Yıldız Teknik Üni-3.sınıf
  • Kağan Rüstem-Yıldız Teknik Üni-4.sınıf
  • Selen Günay-Marmara Üni.-4.sınıf

Sosyal İnovasyon Kategorisi
Grup Adı: Pazar Ertesi

  • Doğa BİLGİN-Eskişehir Teknik Üni.-4.sınıf
  • Duru Aydın-Orta Doğu Teknik Üni.3.sınıf
  • Mehmet Emin SARIHAN-Orta Doğu Teknik Üni.3.sınıf
  • Rafet Barkın SARIHAN-Eskişehir Teknik Üni.-4.sınıf
  • Zeynep Gül BAĞAN-Eskişehir Teknik Üni.-4.sınıf

İkincilik Ödülü

Rumuz: OGYF2366

  • Aykut KÜÇÜKŞAKALAK-Konya Teknik Üni.-4.sınıf

Üçüncülük Ödülü

Rumuz:Hexakentler

  • Mehmet Can Akdağ-Süleyman Demirel Üni.-4.sınıf

Mansiyon

Rumuz:64M47

  • Sema Puslu-TOBB ETÜ-4.sınıf

RGY Özel Ödülü

Grup Adı: TMNT Rumuz:TMNT5

  • İlsu Dalçık-Bilkent Üniversitesi-4.sınıf
  • Işık Özbay-Boğaziçi Üniversitesi-3.sınıf
  • Melike Şifa Şahin-Bilkent Üniversitesi-3.sınıf
  • Mısra Serenay Özgök-Bilkent Üniversitesi-4.sınıf
  • Umay Uluata-Bilkent Üniversitesi-3.sınıf

Kentsel Gelişim ve Değerlendirme

Rumuz:B5LHR

  • Ahmet Akyıldız-İstanbul Ticaret Üni-3.sınıf
  • Fatma Köse-Gebze Teknik Üni-2.sınıf
  • Melih Kut-Trakya Üniversitesi-3.sınıf
  • Osman Kılınç-Trakya Üniversitesi-3.sınıf
  • Şükrü Köse-Trakya Üniversitesi-3.sınıf

Yenilikçi Fikir ve Detay Çözüm

Rumuz:K5S7P

  • Berk Günay-Gebze Teknik Üni-3.sınıf
  • Gül Pınar Canik-Gebze Teknik Üni-3.sınıf
  • Kübra Özen-Gebze Teknik Üni-4.sınıf
  • Serhat Çalışkan-Gebze Teknik Üni-3.sınıf
  • Simge Ünlü-Gebze Teknik Üni-3.sınıf

İyi Uygulama

Rumuz:UEV67

  • Arzu Azın-Orta Doğu Teknik Üni.3.sınıf
  • Ayşe Perk-Yıldız Teknik Üni-3.sınıf
  • Emre Eren Özaşık-Yıldız Teknik Üni-3.sınıf
  • Emre Karataş-Muğla Sıtkı Koçman Üni-2.sınıf
  • Eren Topçu-Orta Doğu Teknik Üni.3.sınıf

Görsel Tasarım

Rumuz: C8215

  • Ahmet Hakan Uğur-Yıldız Teknik Üni-4.sınıf
  • Ceren Geyiktepe-Yıldız Teknik Üni-4.sınıf
  • Övgü Resmiye Gülaçar-İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans-1.sınıf
  • Zeynep Ece Katipoğlu-Gebze Teknik Üni-3.sınıf
  • Gizem Baydı-İstanbul Teknik Üniversitesi-1. sınıf

Sosyal Sürdürülebilirlik

Grup Adı: Aktif Hayat

  • Tuğba Girgin-Balıkesir Üniversitesi-Y.lisans

Sürdürülebilir Ürün Tasarımı

Rumuz: 82061

  • Aze Yıldırım-TED Üniversitesi-4.sınıf
  • İrem Gazezoğlu-Başkent Üni-4.sınıf
  • Zeynep Emiroğlu-TED Üniversitesi-4.sınıf
  • Zeynep Çolak-TED Üniversitesi-4.sınıf
Etiketler

Bir cevap yazın