Sur Yapı Exen’in Yönetimi YKS’ye Emanet

Tesis yönetimi doğrultusunda gerçekleştirilen işbirliklerinden en yenisi Sur Yapı Exen Projesi ile Yapı Kredi ve Koray İnşaat ortaklığında kurulan YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı.

YKS Sur Yapı Exen Projesinde; tesis yönetimi ile enerji hizmetinden valeye kadar, temizliğinden korunmasına kadar tüm hizmetleri sunacak.

İŞBİRLİĞİMİZ HER İKİ TARAFA DA BÜYÜK DEĞER KATACAK
YKS Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir. Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı ile Exen projesinde işbirliği yaptık. İşbirliğimizin her iki firmaya büyük katkısı olacağına inanıyoruz,” açıklamasında bulundu.

Etiketler

Bir cevap yazın