Sosyal Merkezler Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

İstanbul Planlama Ajansı ve İBB Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı iş birliğiyle düzenlenen “Sosyal Merkezler Mimari Proje Yarışması” sonuçlandı.

Aşağıda belirtilen alanlarda düzenlenen, bu alanlardaki sosyal işlevlerin tasarlanmasını konu alan, 119 ekibin başvurduğu “Sosyal Merkezler Mimari Proje Yarışması” sonuçlandı.

1. Esenler, Havaalanı: Mahalle Evi, Kısa Mola Merkezi ve Yuvamız İstanbul

1. ÖDÜL
9 – 71630

Müellifler

Can KALINSAZLIOĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Harun BEYHAN, Mimar
Osman Can BAGATIR, Mimar
Alp YURDAKUL, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Gökhan ERASLAN, İnşaat Mühendisi

2. ÖDÜL
4 – 32807

Müellifler

Fadime KUL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Çetin AYIK, Mimar
Sinan ŞERİFOĞLU, Mimar
Regaip ERDEM, Mimar
Hüseyin MISIRLIOĞLU, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Kürşat BEKAR, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Cevahir ŞERİFOĞLU, Mimar
Pınar ÇALIŞIR ADEM, Mimar
Zeynep ÇATALOĞLU, Mimar
Ömer Can SAVAŞ, Mimar
İrem BEKAR, Mimarlık Öğrencisi
Oğuzhan GÜNEY, Mimarlık Öğrencisi
Ahmet KUL, Makine Mühendisi

3. ÖDÜL
12 – 13257

Müellifler

Burak YARDIMCI, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ali ÖNALP, Mimar
Mehmet KILIÇ, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Melis ÜSKÜNER, Mimar

1. MANSİYON
7 – 93527

Müellifler

Kemal BAL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Nil BIÇAK, Mimar
Erol KALMAZ, Mimar
Doruk Kemal KAPLAN, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Engin KALMAZ, Öğrenci

2. MANSİYON
5 – 92071

Müellifler

Aybüke KIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mustafa KIR, Mimar
Ayhan FAZLIOĞLU, İnşaat Mühendisi

3. MANSİYON
2 – 14283

Müellifler

C. Kumru ALPAYDIN ALTINKÖK, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Türker KESİKTAŞ, Mimar
Sinan ALTINKÖK, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

U. Baran GÖKGÖZ, Mimar
Mert IŞIK, Mimar

Yardımcılar

Pelin ARMAĞAN, Mimar
Tilbe ŞENTÜRK, Mimar
Eser AYDIN, Mimar
Zeynep ÇELİK, Mimar
A. İhsan DAĞDELEN, Mimar
Deniz DURMUŞOĞLU, Mimar
Sevdil AYDOĞAN, Mimar
K. Gürkan YÜKSEL, Tekniker

2. Eyüpsultan, Merkez: Aşevi ve Mahalle Evi

1. ÖDÜL
39 – 73149

Müellifler

Halil Soysal CİRİT, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Asuman TOPAL, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Şimal AVCI, Mimar

2. ÖDÜL
34 – 95957

Müellifler

Yadigar ESİN ESEN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seda SEVEN, İnşaat Mühendisi / Makine Mühendisi

3. ÖDÜL
23 – 14753

Müellifler

Ali Derya DOSTOGĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Nilay DAĞLAR, Mimar
Ali Rıza KARACA, Iİnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Uğur ÖZER, Mimar Berrin SEZER
Nergiz YEŞİL, Sanatçı Uğur ÖZCAN

Yardımcılar

Canberk ÖZCAN, Mimar
Aren SEMERCİ, Mimar
Tayfun BARUTÇU

1. MANSİYON
22 – 90582

Müellifler

Deniz UYGUR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ceren TONKAL YILDIZ, Mimar
Ayhan FAZLIOĞLU, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Özcan UYGUR, Mimar
Semra UYGUR, Mimar

Yardımcılar

Kemal YURTGEZEN, Mimar

Maket

Mehmet SAVAŞ
Halil ÖZBAK

2. MANSİYON
35 – 12401

Müellifler

Fırat DOĞAN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Burcu KIRCAN DOĞAN, Mimar
Önder Volkan YALTIRAKLI, İnşaat Mühendisi

3. MANSİYON
43 – 49275

Müellifler

Onur DEĞİRMENCİ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Kurtuluş ATASEVER, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Federico Guglielmo CASTRACANE, Mimar

3. Kadıköy, Hasanpaşa: Yaş Alanlar Kulübü ve Konaklama Birimi

1. ÖDÜL
69 – 27385

Müellifler

Özge UZUNYAYLA, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Yıldırım ERBAZ, Mimar
Bora KAÇAR, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

İsmet BİLGİN, Mimar
Gizem ASICI, Mimar

2. ÖDÜL
61 – 72851

Müellifler

Baha YURTTAŞ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Cem İLHAN, Mimar
Sezin Zehra BELDAĞ, Mimar
Berk BERKER, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Foad SARSANGİ, Mimar

Yardımcılar

Ayşegül ERSİN, Mimar
Birtan YILMAZ, Mimar

3. ÖDÜL
74 – 21065

Müellifler

Özgür BİNGÖL, Mimar (Ekip Temsilcisi)
İlke BARKA, Mimar
Merve ŞEN, Mimar
A. Günkut BARKA, İnşaat Mühendisi

1. MANSİYON
64 – 73546

Müellifler

Alper AKSOY, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mehmet Yasin ÇINAR, Mimar
Yüksel BOZYİĞİT, Mimar
Dilara KAYAPINAR, Mimar
Cüneyt AYHAN, Iİnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Selin LENGERLİ, Mimar
Sinem SİCİMOĞLU GENGEÇ, Mimar

2. MANSİYON
67 – 37609

Müellifler

Fatma SEZGİN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Halilcan ERYAŞAR, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Dilek YÜRÜK, Peyzaj Mimarı
İbrahim KAYA, Makine Mühendisi

Yardımcılar

Özge Sena YILDIZ
Onur Berk DOĞRULTUCU
Evrim ARIKAN
Şaziye HOFCALI
Deniz ÖZTÜRK
Batuhan GÖKÇAYOĞLU
Cansu KARAMAN
Darnes Deni Gakiridis

3. MANSİYON
72 – 85920

Müellifler

Ahmet Emre DİNÇER, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ömer ÖZEREN, Mimar
Osman Z. YAĞCI, Mimar
İsmail ER, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Menşure ÖZYURT, Öğrenci
Leman MAMMODONA, Öğrenci
Berkay ALTINAY, Öğrenci
Nural ÜNAL, Öğrenci

4. Maltepe, Çınar: Mahalle Evi, Alzheimer Gündüz Yaşam Evi ve Yuvamız İstanbul

1. ÖDÜL
95 – 17190

Müellifler

Ziya İMREN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Derin İNAN, Mimar
Başak UÇAR, Mimar
Onur YÜNCÜ, Mimar
Mustafa Özgür YÜNCÜ, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Tamara Nazari İMREN, Mimar

Yardımcılar

Çağrım KOÇER, Mimar
Elif Ezgi ÖZTÜRK, Mimar
Kübra YALÇINKAYA, Mimar
Müge GÜREŞ, Mimar

2. ÖDÜL
92 – 20795

Müellifler

Osman Can BAGATIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Can KALINSAZLIOĞLU, Mimar
Harun BEYHAN, Mimar
Alp YURDAKUL, İnşaat Mühendisi

3. ÖDÜL
96 – 83912

Müellifler

Burak PELENK, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mustafa İSPİRGÜRBÜZ, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Alp OLCAYTU, Makine Mühendisi
Kerem OLCAYTU, Elektronik Mühendisi

Yardımcılar

Bahadırcan GÜNAY, Öğrenci
İrem AKGÜN, Öğrenci

1. MANSİYON
94 – 25809

Müellifler

Deniz KÜLEKCİ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Soner BİLGE, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Ahsen KÜLEKCİ, Mimar

2. MANSİYON
78 – 73425

Müellifler

Nurettin ŞATIR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Önder Volkan YALTIRAKLI, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Nurbanu TEKDEN, Mimar
Kamil GÖRGÜLÜ, Mimar

3. MANSİYON
88 – 76102

Müellifler

Fatma ERDEM AÇIKALIN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Edhem AÇIKALIN, Mimar
Pınar SOYSAL, Mimar
Atakan ÖZYAR, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Orhan KEMİK, Mimar

5. Pendik, Kurtköy: Kütüphane ve Yuvamız İstanbul

1. ÖDÜL
117 – 79101

Müellifler

Onur YÜNCÜ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Başak UÇAR, Mimar
Derin İNAN, Mimar
Ziya İMREN, Mimar
Özgür YÜNCÜ, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Tamara Nazari İMREN, Mimar

Yardımcılar

Çağrım KOÇER, Mimar
Elif Ezgi ÖZTÜRK, Mimar
Kübra YALÇINKAYA, Mimar
Müge GÜREŞ, Mimar

2. ÖDÜL
102 – 15263

Müellifler

Güney GÜLTEKİN, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Erhan ARSLAN, Mimar
Halil İbrahim GÖRÜR, İnşaat Mühendisi

3. ÖDÜL
111 – 15206

Müellifler

Ramazan AVCI, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seden CİNASAL AVCI, Mimar
Özlem SATI KURTCU, Mimar
Taner KESKİN, Mimar
Halil Baha AKYAR, Mimar
Merve ŞEN CÜZDANCI, Mimar
Ayşe Nihan DAĞOĞLU, Mimar
Mehmet Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Beyza AYAZ, Mimar

Yardımcılar

Yağmur KARABACAK, Mimarlık Öğrencisi
Aybüke ÇIRPAN, Mimarlık Öğrencisi
Oya Yaren KARACA, Mimarlık Öğrencisi
Baybars KONYALIGİL, Mimarlık Öğrencisi
Mehmet Akif AYDOS, Mimarlık Öğrencisi

Maket

Yaşar AYDOĞAN

1. MANSİYON
108 – 19082

Müellifler

Ferhat HACIALİBEYOĞLU, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Deniz DOKGÖZ, Mimar
Orhan ERSAN, Mimar
Gülcan AFACAN, Mimar
Ergun DİNÇER, İnşaat Mühendisi

2. MANSİYON
113 – 24716

Müellifler

Özge ÖZTÜRK SAATİ MOGHADDAM, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Hazal GÜNER, Mimar
Buse USTA, Mimar
Ezgi DUMAN, Mimar
Abdülhamit EROĞLU, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

Amir HOSSEİN SAATİ MOGHADDAM, Mimar
İsmail TANDOĞAN, Mimar
Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

Uğur SAĞLAM, Mimar

3. MANSİYON
107 – 35207

Müellifler

Caner TULUNAY, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Serdar ALBAZ, Mimar
Ali UYSAL, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

Mehmet Yavuzhan ERPAY, Mimar

Tutanaklar

tutanak_20210621
tutanak_20210622
tutanak_20210623
tutanak_20210624
tutanak_20210625_1
tutanak_20210625_2
tutanak_rapor
tutanak_rumuz_tespit
tutanak_kimlik_tespit
Etiketler

Bir cevap yazın