Sivas Kızılırmak ve Çevresi Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Ön seçim sonuçları Şubat ayında açıklanan yarışmada ödül sıralaması belli oldu.

1. ÖDÜL (5 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 58246)

  • Can Kubin, Y. Şehir Plancısı (Ekip Başı)
  • Kemal Özgür, Peyzaj Mimarı
  • Onur Yüncü, Dr. Mimar
  • Zeynep Eraydın, Dr. Şehir Plancısı
  • Mehmet Özmen, Y. Şehir Plancısı
  • Aytül Baran Özkan, Mimar
  • Yüksel Çetinkaya, peyzaj mimarı

Danışmanlar

  • Ali Cumhur Zibel, İnşaat Y. Mühendisi
  • Ahmet Ziya Kadıhasanoğlu, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

2. ÖDÜL (4 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 37081)

  • Ervin Garip, Dr. Mimar (Ekip Başı)
  • Banu Garip, Dr. Mimar
  • Ali Sinan Özel, Y. Şehir Plancısı
  • Kamer Özaydan, Peyzaj Mimarı

Danışman

  • Halil İbrahim Burgan, İnşaat Y. Mühendisi

Yardımcılar

  • Turan Altıntaş, Y. Mimar
  • Samet Küçükbay, İç Mimar
  • Murat Gürsu, İç Mimar

3. ÖDÜL (1 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 75428)

  • Onat Öktem, Mimar (Ekip Başı)
  • Murat Z. Memlük, Dr. Peyzaj Mimarı
  • Zeynep Öktem, Y. Mimar
  • Mehmet Çıkrık, Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Feyzi Nilüfer, Şehir Plancısı

Proje Grubu

  • Olav Bruin, Mimar
  • Sevgi Çalı, Peyzaj Mimarı
  • Melih Tokaç, Mimar
  • Seda Özçelik Koç, Peyzaj Mimarı
  • Ebru Dehmen, Peyzaj Mimarı
  • Okan Mutlu Akpınar, Peyzaj Mimarı
  • Faruk Ünlü, Mimar
  • Loed Stolte, Mimar

Danışmanlar

  • Zafer Kınacı, İnşaat Mühendisi
  • Tuncay Demirci, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Dilara Tuncer, Peyzaj Mimarlığı Öğrencisi
  • Ayça Sapaz, Mimarlık Öğrencisi

EŞDEĞER MANSİYON (2 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 53729)

  • Devrim Çimen , Dr., Y. Mimar (Ekip Başı)
  • Sertaç Erten , Dr, Y. Şehir Plancısı, Kentsel Tasarımcı
  • Ceyda Özbilen , Y. Peyzaj Mimarı
  • Eda Ekim , Y. Peyzaj Mimarı
  • Ercan Çitil, Dr. İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Gökşen Ezgi Boz, Peyzaj Mimarı
  • Poyraz Özer, Mimarlık Öğrencisi

EŞDEĞER MANSİYON (3 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 29349)

  • Nevzat Oğuz Özer, Dr. Mimar (Ekip Başı)
  • Yasemen Say Özer, Dr. Mimar, YTÜ
  • Ege Özer , Y. Şehir Plancısı
  • Özlem Kuzgun, Peyzaj Mimarı
  • Enes Aksu, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

  • Selahattin Ulubay, İnşaat Mühendisi
  • İbrahim Zafer Say, Endüstri Y. Mühendisi

Yardımcılar

  • Nurdan Sezgin, Mimar
  • Ahmet Boz, Mimar
  • Yasin Özmen, Mimar

EŞDEĞER MANSİYON (6 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 72135)

  • Meltem Erdem Kaya, Dr. Peyzaj Mimarı (Ekip Başı)
  • Serdar Kaya, Dr. Şehir Plancısı, Mimar
  • Fatih Terzi, Dr. Şehir Plancısı
  • Birge Yıldırım Okta, Dr. Mimar
  • Hande Kalender, Mimar, Peyzaj Mimarı
  • Gürkan Okta, Mimar, İTÜ

Danışman

  • Veysel Şadan Özgür Kırca, İnşaat Y. Mühendisi

Yardımcılar

  • Safiye Elif Serdar
  • Melike Karaali

EŞDEĞER MANSİYON (7 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 72135)

  • Nazife Tuğçe Onuk, Y. Peyzaj Mimarı, Ekip Başı
  • Hayriye Eşbah Tuncay, Y. Peyzaj Mimarı
  • Azime Tezer, Dr. Şehir Plancısı
  • Erhan Vural, Mimar
  • Hasan Sıtkı Gümüşsoy, Mimar
  • Ozan Özdilek, Mimar
  • Osman Mürsel Ural, Mimar

Danışmanlar

  • Yang Kyo Chin, Peyzaj Mimarı
  • Adnan Akça, Çevre Y. Mühendisi
  • Ümit Özkan, İnşaat Y. Mühendisi

Yardımcılar

  • Alex Karpov, Mimar
  • Mert Kalkan, Mimar
  • Ceren Akın, Mimarlık Öğrencisi
  • Atakan Koca, Mimarlık Öğrencisi
  • Kerem Yılmazer, Mimarlık Öğrencisi
  • İsmail Hakkı Tunçay, Mimar
  • Yalın Öcal, Peyzaj Mimarı
  • Burcu Altun, Peyzaj Mimarı
  • İzel Beşikçi, Peyzaj Mimarı
  • Ruken Karakuş, Peyzaj Mimarı
  • Sena Özdemir, Peyzaj Mimarlığı Öğrencisi
  • Ezgi Umut Türkoğlu,
  • Dilara Kuş, Peyzaj Mimarlığı Öğrencisi
  • Bilge Aydın, Peyzaj Mimarı
  • Can Aydın, Şehir ve Bölge Planlama Öğrencisi
  • Didem Kara, Şehir ve Bölge Planlama Öğrencisi

EŞDEĞER MANSİYON (8 Sıra No’lu Proje-Rumuz: 16597)

  • M. Ziya İmren, Mimar ( Ekip Başı)
  • Tolga İltir, Mimar,
  • Koray Velibeyoğlu, Dr. Şehir Plancısı
  • Erhan Vecdi Küçükerbaş , Peyzaj Mimarı

Danışmanlar

  • Tamari Nazari, Mimar
  • Cengiz Çağatay Akbaş, Mimar
  • Çağrım Koçer, Mimar
  • Hamidreza Yazdani, Şehir Plancısı
  • Mehmet Şefik Yasavul, Mimar
  • Merve Dadaş, Mimar
  • Kıvılcım Duruk, Mimar
  • Mehmet Zafer Zihnioğlu, İnşaat Mühendisi
  • Necdet Demirel, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Orhan Asan, Mimar
  • Özgü Özcan, Mimarlık Öğrencisi
  • R. Sena Kocakaya, Mimarlık Öğrencisi
  • T. Çelinay Şahin, Mimarlık Öğrencisi

Jüri raporunu buradan inceleyebilirsiniz.

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın