Sinemadan sıkıldı mimarlığa soyundu

Hollywood'un en sevilen yıldızlarından Brad Pitt, Amerika'nın en tanınmış mimarlarından özel dersler alarak mimarlığa soyundu.

Hollywood’un en seksi yıldızlarından Brad Pitt, kendini ispat etme arayışına gerdi. Beyazperdeye adını altın harflerle kazıyan başarılı oyuncu, şimdi de mimarlık konusunda önemli işlerin altına imza atmak için kolları sıvadı. Eşi Jennifer Aniston ile Beverly Hills’te aldıkları 10 milyon dolarlık şatonun restorasyonu sırasında mimarlığa olan ilgisi iyice artan Pitt, bu amaçla mimarlık dünyasının ünlü isimleri ile temasa geçti bile.

Karısı Destek Veriyor

Amerika’nın en ünlü mimarlarının başında yer alan Frank Gehry ile yakın ilişki içinde olan yakışıklı oyuncu, gelecek bir yıl boyunca Gehry’den özel ders almayı ve kendini iyi bir mimar olarak yetiştirmeyi planlıyor. Bilgisayar programlarını kullanarak iyi bir mimar olabileceğini düşünen Pitt’in bu konuda örnek aldığı iki tane de isim var: Sandra Bullock ve Friends dizisinin yıldızlarından Courteney Cox Arquette… Her iki ünlü isim de tıpkı Pitt gibi mimarlık üzerine diploma sahibi olmasalar da iç mimari konusunda aranan isimlerin başında geliyor.

Yüzüğünü de O yaptı

Pitt, bu isimleri örnek alırken onun bu yeni kariyer hedefine en çok destek olan kişi yine eşi Jennifer Aniston oldu. Kocasının Beverly Hill’teki şatonun restorasyonu sırasında mucizeler yaratığını söyleyen Aniston, “Evin şu anki halini almasında çok büyük bir emeği var” diye konuştu. Pitt’in tasarım yeteneği, eşi Aniston için çizdiği “nişan yüzüğü” ile de ortaya çıkmıştı. Pitt’in çizdiği model o kadar beğenilmişti ki, birçok çift aynı yüzükten sipariş vermeye başlamıştı.

Etiketler

Bir cevap yazın