RAF’ın 2018 Temmuz Sayısı Çıktı!

Türkiye'nin ilk ürün dergisi RAF, Temmuz 2018 sayısı ile mimarları ve uygulayıcıları en yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

RAF Ürün Dergisi’nin Temmuz 2018 sayısında farklı kullanım alanlarına sahip 34 adet ürün tanıtım sayfası ve 19 reklam bulunuyor. Ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgileri ve www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara ulaşarak, ürünler ve sistemler hakkında detaylı bilgi alınabiliyor.

RAF 75’in Kapak Tasarımı Aydan Volkan ve Timur Tanpolat’a Ait

Raf Ürün Dergisi’nin 75. sayısının kapağında, Kreatif Mimarlık’tan Aydan Volkan ve Timur Tanpolat’ın imzası bulunuyor.

Proje Dosyası’nda Bu Ay Nikki Beach Resort & Spa Bodrum İncelendi

Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Bodrum’da bulunan ve Global Architecture Development (GAD) tarafından tasarlanan Nikki Beach Resort’ta Akdeniz yaşam tarzından ilham alındı. Tesisin üst düzey lüks anlayışının gösterişli ve çağdaş mimari formlar ile vurgulandığı projede tesis ölçeği, Bodrum’un tarihsel bağlamı ile uyum sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Genel Müdürlük Binası Bu Ay Raf Ürün Dergisi İç Mekan Dosyası’nda

İç mekan tasarımı M-Ofis Mimarlık tarafından yapılan Türkiye Finans Katılım Bankası yeni genel merkez binası İstanbul Ümraniye’de bulunuyor. Yaklaşık 40.000 m²’si ticari brüt kullanılabilir alan olmak üzere toplamda 60.559 m² brüt inşaat alanına sahip binanın tasarım aşamasında, bankanın ortaklı yapısına ve bir katılım bankası olmasına vurgu yapıldı.

Gelecek Sayıda…

İki ayda bir yayımlanan Raf Ürün Dergisi’nin Eylül ayında yayınlanacak olan 76. sayısının kapağını Gönye Mimarlık tasarlıyor. Bir sonraki sayının Proje Dosyası’nda Alper Aksoy Architects tarafından tasarlanan Sakarya Stadyumu yer alırken; İç Mekan Dosyası’nda ise uygulama ve şantiye süreçleri YOO Mimarlık tarafından yapılan Galeries Lafayette incelenecek.

RAF Ürün Dergisi’nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 75 Temmuz sayısındaki malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Bir yanıt yazın