RAF Ürün Dergisi’nin Mayıs Sayısı Çıktı!

2005'ten bu yana yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin 62. sayısı olan Mayıs sayısı, yeni ürün tanıtımları ve proje bölümüyle dikkat çekiyor.

RAF Ürün Dergisi 2016’nın üçüncü sayısı olan Mayıs sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 92 farklı firmanın ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

62. RAF Ürün Dergisi Mayıs Sayısı Kapağı
Mayıs ayında 62. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi’nin kapağını, 2016’nın kapak teması “Peyzaj Mimarları” kapsamında Ata Turak tasarladı. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitiren Ata Turak, 1988 yılında Yıldız Üniversitesi Peyzaj Planlama Programı’ndan mezun oldu. 1991 yılına kadar çeşitli ekip ve kurumların bünyesinde çalışan Turak, 1991 yılından itibaren serbest olarak çalışıyor.


TAC SEV Yeni Kampüsü, Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık

Erginoğlu & Çalışlar Tarafından Tasarlanan “TAC-SEV Yeni Kampüsü” RAF Ürün Dergisi’nde
Her sayısında Türkiye’de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, Erginoğlu & Çalışlar tarafından projelendirilen, 15.Ulusal Mimarlık Ödülleri’nde Yapı Dalı’nda ödüle layık görülen TAC-SEV Yeni Kampüsü ele alınıyor. RAF Ürün Dergisi’nde konsept aşamasından sistem detaylarına kadar 15 sayfalık bir dosyayla tanıtılan TAC SEV Yeni Kampüsü, mevcut Tarsus Amerikan Koleji’nin (TAC) karşı parselinde yer alıyor. Kampüs, ihtiyaçlar doğrultusunda; 3600 m² eğitim binası, 3520 m² yurt binası ve 5250 m² çok amaçlı kullanımların olduğu bina olarak 3 bloktan oluşuyor. 

Akdeniz bölgesinin sıcak noktalarından biri olan Tarsus, kış aylarında ortalama en düşük sıcaklığın 7 derece olduğu bir bölgede bulunuyor. Yılın büyük çoğunluğunda sıcak hava etkisini hissettiriyor. Isıtmadan çok soğutma ihtiyacının olduğu böyle bir iklimde yer alacak kampüs için yönlenme, önemli bir tasarım ilkesi halini aldı.

RAF Ürün Dergisi’nde “Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı” ve “Gelecek Proje Dosyası”
Her sayıda bir sonraki sayının kapak tasarımcısı ve proje dosyası hakkında bilgi veriliyor. Temmuz sayısının kapak tasarımcısı “Peyzaj Mimarları” teması kapsamında Enise Burcu olurken, proje kısmında ise Global Architectural Development (GAD) tarafından tasarlanan Eskişehir Rixos Spa ve Termal Otel incelenecek.

RAF Ürün Dergisi Mayıs sayısı ürün tanıtım sayfalarında birçok yeni ürün ve sistem tanıtılıyor. Toplam 92 farklı ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün. Aynı zamanda www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara doğrudan e-mail yoluyla ulaşılabiliyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın