RAF Ürün Dergisi’nin Eylül Sayısı Çıktı!

Eylül ayında 46. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nde birçok yeni firma ve ürünleri tanıtılıyor.

RAF Ürün Dergisi 2013’ün beşinci sayısı olan Eylül sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 93 farklı firmanın ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

46. RAF Ürün Dergisi Eylül Sayısı Kapağını İhsan Bilgin Tasarladı

Eylül ayında 46. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi’nin kapağı, 2013’ün kapak teması “Ustalar” kapsamında Türk mimarlık tarihinde her biri kendi alanında başarılı mimarlar tarafından belirleniyor. Günümüze kadar eğitimci, yazar ve proje mimarı olarak mesleğin farklı dallarında faaliyet gösteren ve mimarlık dünyasında önemli bir yere sahip olan İhsan Bilgin RAF Ürün Dergisi Eylül sayısının kapağını tasarladı.

RMJM Tarafından Tasarlanan “Varyap Meridian” RAF Ürün Dergisi’nde

Her sayısında Türkiye’de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, RMJM tarafından projelendirilen Varyap Meridian ele alınıyor. RAF Ürün Dergisi’nde konsept aşamasından sistem detaylarına kadar 15 sayfalık bir dosyayla tanıtılan Varyap Meridian Projesi’nde konut, ofis, sosyal tesis ve spor alanları bulunuyor. Ünlü RMJM Tasarım Grubu’nun tasarladığı, İstanbul – Ataşehir’de yapılandırılan  proje, yalnız ikonik tasarımlarıyla değil, “sürdürülebilir mimarlık” ilkelerinin ortaya koyulduğu LEED Kriterleri’ne uygunluğuyla da sektörde bir öncülük misyonu üstleniyor. Varyap Meridian, Türkiye’nin ilk LEED kayıtlı karma projesi.

RAF Ürün Dergisi’nde “Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı” ve “Gelecek Proje Dosyası”

Her sayıda bir sonraki sayının kapak tasarımcısı ve proje dosyası hakkında bilgi veriliyor. Kasım sayısının kapak tasarımcısı “Ustalar” teması kapsamında Uğur Tanyeli olurken, proje kısmında ise Mimarlar Workshop tarafından tasarlanan Akasya Acıbadem incelenecek.

RAF Ürün Dergisi’nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 46 Eylül Sayısı’ndaki yeni malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın