Osmangazi Belediyesi Çekirge Meydanı Mimari, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Tasarımı Yarışması Sonuçlandı

Osmangazi Belediyesi'nin kamusal alan - açık alan ilişkilerini arttırarak kentsel yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla açtığı iki aşamalı yarışma sonuçlandı.

Kazanan ekipler şu şekilde:

1.ÖDÜL RUMUZ 19268

  • HAYRETTİN GÜNÇ (Ekip Temsilcisi)
  • ERDEM TÜZÜN
  • ELİF TAN
  • FİLİZ SAVATLI
  • PG SMIT
  • JESSICA ROBERTSON
  • DORUK KEMAL KAPLAN
  • BAHADIR ACUNER
  • OZAN TÜZÜN
  • TARIK KESKİN
  • MEHMET GÖREN
  • JANICE TUNG
  • YELTA KÖM

2.ÖDÜL RUMUZ 63718

  • KADİR UYANIK (Ekip Temsilcisi)
  • DİCLE BİLGEHAN ÖZDEMİR
  • CEYHUN ÖZİŞ
  • SÜMEYRA ELMA
  • AYLİN HİLAL GÜLBAHAR
  • AHMET ÖZER
  • BEDİRHAN KOÇ
  • ZEYNEP ALPSOY
  • GİZEM TEMİZ

3.ÖDÜL RUMUZ 75132

  • CİHAN SEVİNDİK (Ekip Temsilcisi)
  • ZEYNEP CANAN SEVİNDİK
  • İLKER İĞDELİ
  • MÜNİRE SAĞAT
  • BARIŞ EKMEKÇİ
  • ÖZGE MÜBERRA AKYÜZ
  • AHMET YAYMANOĞLU
  • EZGİ ATALAYIN

1.MANSİYON RUMUZ FBATE

  • TEVFİK TOZKOPARAN (Ekip Temsilcisi)
  • ERSİN PÖĞÜN
  • EMRE FERAL SAATÇI
  • MEHMET BUĞRA KANMAZ
  • RECEP ANIL BİNAY
  • BURCU SUNGUR
  • ÇİĞDEM DALKILIÇ
  • DENİZ AYDIN
  • GÜVEN İNCİRLİOĞLU
  • SELEN ARAS
  • KEREM BOSTAN
  • CAN AYSAN
  • MURAT ÖZYILMAZ
  • MERİÇ BATMAZ
  • YASİN YUNUS YANIKOĞLU

2.MANSİYON RUMUZ 41207

  • IRMAK KALKAN (Ekip Temsilcisi)
  • NESLİ NAZ AKSU
  • BEDEL EMRE
  • BARLAS ERTÜRK
  • ALİ FURKAN YÖNDER
  • OKAN MUTLU AKPINAR

3.MANSİYON RUMUZ 12775

  • EVREN BAŞBUĞ (Ekip Temsilcisi)
  • CAN ÖZCAN
  • OĞUZHAN ZEYTİNOĞLU
  • HARUN KIRLIOĞLU
  • ASLIHAN BALDAN
  • DİLŞAD KURTOĞLU
  • ÖZCAN KAYGISIZ
  • MELİSA IŞIK
  • GİZEM ELBİZ
  • MERVE ÜNLÜ
  • MUSTAFA KABAKCI
  • TURGUT ŞAKİROĞLU
  • DİLAN SAK
  • GÖKÇE ÇAKIR
  • DUYGU KISACIK
  • DUYGU DAMLA AYHAN
  • İREM GÜRSES

4.MANSİYON RUMUZ 53024

  • İREM USLU (Ekip Temsilcisi)
  • EMRE DEMİRTAŞ
  • İSMAİL KOCATAŞ
  • HACER BOZKURT
  • DUYGU ÖZTEKİN
  • MELKOM JAMGOÇYAN
  • ADİL TUFAN MENEKŞE
  • CEYLİN YILDIRIM
  • METİN NALBANT
Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın