Nazilli Mimarlar Odası’nda “Erturan” Dönemi

Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası İzmir Şubesi Nazilli temsilciliği seçimlerinde Dönem Başkanı Gonca Yelkovan yeni seçimde yerini Hüsnü Erturan'a bıraktı.

Temsilcilik binasında 32 üyeden 27’sinin katıldığı Olağan Genel Kurulda tek listeyle gidilen seçimlerde Hüsnü Erturan Başkan seçilirken eski Başkan Gonca Yelkovan Sekreterliğe, saymanlığa Murat Yumurtacı, üyeliklere de Adalet Çakırlı ve Erdoğan Ünsan getirildi. Yeni Başkan Hüsnü Erturan yaptığı teşekkür konuşmasında “Sivil toplum kuruluşlarının içerisinde en önemli gelenlerinden biri olan Mimarlar Odası Nazilli Temsilciliği, mesleğimizi ilgilendiren çalışmalarla güzel Nazillimiz için de katkılarda bulunacaktır” ifadelerini kullandı.

“GÜZEL NAZİLLİ İÇİN KATKIDA BULUNACAĞIZ”

Görev dağılımın yapılmasının ardından çalışmalara başlamaya hazır olduklarını ifade eden Hüsnü Erturan “Kurduğumuz günden itibaren yönetim kurulu üyeliği görevlerini özveriyle yapan meslektaşlarımıza yaptıkları değerli çalışmalar için çok teşekkür ediyorum. Biz de bunu bir bayrak yarışı gibi görerek 2 yıl boyunca elimizden geldiğince mimarlık mesleğimize katkıda bulunmak ve meslektaşlarımızın sorunları ile ilgilenmek için çalışacağız. Sivil toplum kuruluşlarının içerisinde en önemli gelenlerinden biri olan Mimarlar Odası Nazilli Temsilciliği, mesleğimizi ilgilendiren çalışmalarla güzel Nazillimiz için de katkılarda bulunacaktır” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın