Mutfak Tasarım Trendleri: Sra Stone Gallery

Mutfak tasarımında sunulan alternatifler her geçen yıl değişse de, özü aynı kalıyor; “estetik ve işlevsellik”.

Klasik bir mutfak dekorasyonu rengi olan beyaz yerine bu yıl, özellikle vintage esintiler taşıyan farklı renkler ön planda. Özellikle pastel yeşil renginin dolaplarda ve pencere pervazlarındaki kullanımı ile modern çizgiler içeren mutfak dekorasyonunu daha özgün ve vintage bir hale getirmek mümkün. Kullanıcıların farklı renklerle donatacağı dolaplara uygun tezgahlar için ise, başta birbirinden özel tasarım renklerine sahip olan porselen olmak üzere birçok farklı seçenek kullanılabilir.

Küçük Alanlar Büyük Çözümler!

Modern tasarımın en önemli hedeflerinden birisi olan mekanı işlevsel bir hale getirmek, bu senenin mutfak tasarımı trendleri arasında önemli bir yer kaplıyor. Özellikle küçük mutfaklar için tasarlanan fonksiyonel dolaplar ile, mutfakta geçirilen zamanın daha kaliteli ve eğlenceli olması sağlanabilir. Çok amaçlı dolaplar, dolap içi raflar ve asılabilir düzenleyiciler gibi seçenekler ile tezgahın üzerinde gereksiz bir kalabalık yaratmadan mutfağın tadını çıkarmak mümkün.

2022 yılının mutfak tasarım trendleri arasında en sık telaffuz edilenlerden biri ise kuşkusuz porselen. Porselen tezgahların zarafeti ve dayanıklılığı, diğer ürünlerden çok daha fazla tercih edilmesini sağlarken işlevselliği ile mutfağı büyülü bir yaşam alanına da çeviriyor.

Porselen tezgahların darbelere, ısıya ve kimyasallara karşı dirençli olması kullanım ömrünü uzatır ve kullanıcısına büyük kolaylık sağlarken, minimal ve doğal tonlardan oluşan renk seçenekleri de arzu edilen tasarımı elde etmenin kapılarını açıyor.

Detaylı bilgiye https://www.srastonegallery.com/neden-porselen-tezgah-secmeliyim/ adresinden ulaşılabilir.

Örnek Uygulamalar

Etiketler

Bir cevap yazın