MimED 2017 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçlandı

MimED 2017 Öğrenci Ödülleri sonuçları 11 Aralık 2017 Pazartesi günü İTÜ Taşkışla 127 numaralı salonda yapılan ödül töreni ve kolokyumda açıklandı..

1. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

  • Muhammed Emin CANPOLAT [1012 / M18-11472] Mardin Artuklu Üniversitesi

TEŞVİK ÖDÜLÜ

  • Talha UÇAR / Merve HOCAOĞLU / Ayşenur NAÇAR [1032 / M18-11379] MEF
  • Zeki KÜÇÜKSARI / Deniz ULUKÖY / Elif ALNIAK / Doğuş ASAN
  • Berkay ALANKAYA / Talha KAYA / İrem KOŞALAY

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Ali YARĞIL [1011 / M18-18931] Mardin Artuklu Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Burak Bozkurt ATEŞ [1018 / M18-10747] Sakarya Üniversitesi
  • Aidana BORİSOVA

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Semih TOPÇU [1031 / M18-16921] İstanbul Kültür Üniversitesi

2. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

  • Sami YÜCEL [2071 / M18-27010] MEF

TEŞVİK ÖDÜLÜ

  • Burhan Gün RODOPLU [2059 / M18-21611] Kadir Has Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Sümeyra ÇİFTÇİ [2025 / M18-28020] Mardin Artuklu Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Dilşad TURNA [2036 / M18-23939] MEF

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Merve AKDOĞAN [2040 / M18-24969] MEF

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Ayşe Eda ADIGÜZEL [2078 / M18-22589] İstanbul Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Mehmet BULUT [2084 / M18-26959] İstanbul Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Baver ULAŞ [2107 / M18-28308] Mardin Artuklu Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • İrem UYGUR [2110 / M18-19226] İstanbul Teknik Üniversitesi

3. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

  • Nurettin ŞATIR [3070 / M18-30231] Yıldız Teknik Üniversitesi

TEŞVİK ÖDÜLÜ

  • Nisa Kömürcü [3032 / M18-39251] İstanbul Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Nil ÖZKIR [3009 / M18-33629] TOBB

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Özgü Özcan [3030 / M18-34753] TED

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Dicle Nursu TAŞTAN [3049 / M18-35815] Yıldız Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Nurettin ŞATIR [3058 / M18-34638] Yıldız Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Gizem ASICI [3059 / M18-32197] İstanbul Bilgi Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Cansu GÖSTERİŞLİ [3071 / M18-33964] MEF

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Ahmet Bender UĞURLİ [3080 / M18-32522] İstanbul Teknik Üniversitesi

4. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

  • Emirhan KURTULUŞ [4031 / M18-43002] İstanbul Teknik Üniversitesi

TEŞVİK ÖDÜLÜ

  • Zeynep KÜHEYLAN [4043 / M18-48801] İstanbul Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Cemre ÖNERTÜRK [4006 / M18-41539] ODTÜ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Çağatay ERBAŞ [4019/ M18-41371] TOBB
  • Yusra EKİN

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Kemal ASLAN [4028 / M18-48911] İstanbul Bilgi Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Serkan ATEŞ [4040 / M18-44377] İstanbul Teknik Üniversitesi

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

  • Tolga BERKER [4045 / M18-42282] İstanbul Teknik Üniversitesi
Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın