“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi”nin Yeni Konukları: Onur Olguner ve Umut Şumnu

Arkitera'nın YouTube ve Facebook kanallarında eş zamanlı olarak canlı yayınlanan sohbet serisinin yeni konukları Onur Olguner ve Umut Şumnu.

Can Tamirci moderatörlüğündeki keyifli ve bilgilendirici sohbet serisinin yeni konukları Onur Olguner ve Umut Şumnu. 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21:30’da başlayacak sohbette, Olguner Antoni Gaudí’nin ünlü eseri Sagrada Familia, Şumnu ise “Less is More” kavramı üzerine konuşacak.

“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi” Hakkında

“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi” sohbet serisi, Michael Sorkin’in 2018 yılında yayınlanan “What Goes Up, The Right and Wrongs to the City” kitabında yayınlanan “Bir Mimarın Mutlaka Bilmesi Gereken 250 Şey” ve Ahmet Turan Köksal’ın Arkitera.com’da yayınlanan “Bir Türk Mimarın Bilmesi Gereken 250 Şey” başlıklı yazısından ilhamla başladı.

Her hafta Çarşamba günü Arkitera’nın Arkitera’nın YouTube ve Facebook kanallarında eş zamanlı olarak canlı yayınlanan sohbet programında, yukarıdaki yazılarda bahsi geçen konularla ilgili bir ya da birden fazla konuk ağırlanıyor. Ele alınacak konu ve konuklarla ilgili siz de katkıda bulunabilir, Instagram hesabımızda yapılacak anketlere oy verebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın