“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi”nin Yeni Konukları: Ali Uzay Peker ve Melis Varkal

Arkitera'nın YouTube ve Facebook kanallarında eş zamanlı olarak canlı yayınlanan sohbet serisinin yeni konukları Ali Uzay Peker ve Melis Varkal.

Can Tamirci moderatörlüğündeki keyifli ve bilgilendirici sohbet serisinin yeni konukları Ali Uzay Peker ve Melis Varkal. 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21:30’da başlayacak sohbette, Ali Uzay Peker Divriği Ulu Camii, Süleymaniye Camii ve Ayasofya Müzesi’nden, Melis Varkal ise “Form follows Fiction” kavramından bahsedecek.

“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi” Hakkında

“Mimarsan Bilirsin: 250 Serisi” sohbet serisi, Michael Sorkin’in 2018 yılında yayınlanan “What Goes Up, The Right and Wrongs to the City” kitabında yayınlanan “Bir Mimarın Mutlaka Bilmesi Gereken 250 Şey” ve Ahmet Turan Köksal’ın Arkitera.com’da yayınlanan “Bir Türk Mimarın Bilmesi Gereken 250 Şey” başlıklı yazısından ilhamla başladı.

Her hafta Çarşamba günü Arkitera’nın Arkitera’nın YouTube ve Facebook kanallarında eş zamanlı olarak canlı yayınlanan sohbet programında, yukarıdaki yazılarda bahsi geçen konularla ilgili bir ya da birden fazla konuk ağırlanıyor. Ele alınacak konu ve konuklarla ilgili siz de katkıda bulunabilir, Instagram hesabımızda yapılacak anketlere oy verebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın