Mimarhane Öğrenci Projeleri Ödüllü Seçkisi Sonuçları Açıklandı

Mimarhane’nin düzenlediği "Mimarhane Öğrenci Projeleri Ödüllü Seçkisi 2022" sonuçlandı.

2022 Ödül Alan Projeler :

364627

Nur Çiçek Soylu—İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi  2.Sınıf 2.Dönem — Karaköy Sanat Merkezi

040820 Buğra Arslan — Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — Merkez Efendi’de Ortak Yaşam Merkezi

101437 Hilal İlayda Lüy — Sakarya Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — İstasyon: Bir Kır Rotası

937584 Salih Gül — İstanbul Teknik Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Tarihin Katmanlarını Canlandırma ve Yeniden Dönüştürme – Anatomi.

575359 Hande Nur Demircioğlu — MEF Üniversitesi 2.Sınıf 2.Dönem — Duality

148591 Fatmanur Okçu — İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Eyüp’te Hanımlar Lokali

200699 Azade Hocagil — İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Yaşlı Bakım Merkezi

125103 Dilek Karakaş — Akdeniz Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Kültürel Süreklilik | Bitlis’te Üniversite Merkez İşlevler Tasarımı

100322 Daliya Madyarova — Yıldız Teknik Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — Vefa’da Kreatif Merkez Tasarımı

361754 Aslı Dilay Vurallı — Dokuz Eylül Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Konaktivite

2022 Sergiye Hak Kazanan Projeler :

796033 Begüm Ersun — İstanbul Bilgi Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Social Station | Kadıköy

349667 Nilay Yüksel — Dokuz Eylül Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — İzmir Büyükşehir Belediye Binası “Adaptive ReUse”

582877 Semanur Ayyıldız — İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 2.Sınıf 2.Dönem — Perşembe Pazar’nda Sanat Merkezi

586822 Sinan Gören — Sakarya Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — Co[W]ay

180711 Sinan Ayaz — Yıldız Teknik Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Climax İklim Değişikliği Ağı | Ayvalık

315297 Hümeyra Kanitoğlu — Yıldız Teknik Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — Re-Neighbourhood

616245 Ali Yekta Onaylı — Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Manisa Şehzadeler’de Tarihi Çarşı ve Bedesten Çevresi Yeniden Ele Alınması

572016 Şevval Şekerci — Maltepe Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Ayvansaray’da Müze Tasarımı

120720 Yunus Emre Bolat — Marmara Üniversitesi 2.Sınıf 2.Dönem — Ayakapı’da Bir Kütüphane

801048 İrem Aleyna Işık — Aksaray Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Tarihi Çevrede Kültür Odağı: Aksaray’da Toplum Merkezi Tasarımı

270017 Ahmer Can Oflozer-Şule Gökhan — İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 3.Sınıf 2.Dönem — Terracescape

121212 Samed Doğan — Yıldız Teknik Üniversitesi 4.Sınıf 2.Dönem — Küçükçiftlik Diyalog | Sinema Kampüsü

794613 Hasa Nassan Agha — Sakarya Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Sakarya’da Gençlik Merkezi Tasarımı

170822 Fatma Asude Erdoğmuş — İstanbul Teknik Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Sirkeci’de Gastronomi Akademisi

130685 Salih Gül — İstanbul Teknik Üniversitesi 3.Sınıf 2.Dönem — Samatya’da Kentsel Bellek Alanı Örgütlenmesi – FRAGMAN

652528 Faruk Tuğra Şahin — İstanbul Teknik Üniversitesi 2.Sınıf 2.Dönem — Samatya’da Eğitim Atölyesi Olan Bir Restaurant Tasarımı

170824 İrem Merve Demir — İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 3.Sınıf 1.Dönem — Eyüpsultan’da Anaokulu Tasarımı

Etiketler

Bir cevap yazın