Mimarhane Ödüllü Seçkisi 2021 Sonuçları Açıklandı

Mimarhane'nin bu yıl ikincisini düzenlediği ödüllü seçkinin sonuçları açıklandı. 

Seçkide yer alan çalışmalar, toplam 426 adet başvuru arasından seçildi. Başvuru ve seçki sonuçlarına dair sayısal detaylara, Mimarhane’nin duyurusu üzerinden erişilebilir.

2021 Ödül Alan Projeler

Rumuz

İsim

Okul

Proje Konusu

170027

Ahmet Can Oflozer

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Metamorphosis: Ayazini

105434

Süleyman Hilmi Karan

Sakarya Üniversitesi

Erbaa’da Sosyal Konut Projesi

554433

Selin Aksoy

Marmara Üniversitesi

Balat – Memory Focus

121099

Ertuğ Erpek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 

Design and Innovation Academy,
Ahmadabad-India

181023

Cansu Türker

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

Bursa Gölyazı’da Sağlık Merkezi ve
Huzurevi Tasarımı

322569

Ezgi Su Tekin

Yıldız Teknik Üniversitesi

Perşembe Pazarı’nda Tasarım Merkezi

888542

Rümeysa Nur Günal

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Fisherman Village in Cilincing

261352

İrem Metin

MEF Üniversitesi

Eminönü’nde Müze Tasarımı

515116

Yasin Köylü

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Vezneciler’de Mimarlık Fakültesi Tasarımı

646500

Zainab Adil Ahmed 

Bursa Uludağ Üniversitesi

Bursa’da Kukla Müzesi


2021 Sergiye Hak Kazanan Projeler

Rumuz

İsim

Okul

Proje Konusu

132641

Ayşe Eda Yaray

Akdeniz Üniversitesi

Üniversite Kampüsünde Sosyal-Kültürel Merkez

814059

Asiye Nur Akbulut

MEF Üniversitesi

Karaköy Müze Projesi, MEMORY-LINE

697648

Sevde Gül Özsöğüt

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Küçük Ayasofya Çocuk Kütüphanesi Tasarımı

546499

Zeynep Berra Kırbaşoğlu

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

Bentderesi Kültür Merkezi ve
Bölgeyi Yeniden Canlandırma Projesi

728316

Metehan İçli

Gebze Teknik Üniversitesi

Yedikule’de Su kültür Merkezi Tasarımı

172199

Ayça Yolcu

Dokuz Eylül Üniversitesi

Ayvalık’ta Bağlamın Yeniden Üretilmesi:
Ayvalık Kültür-Sanat Merkezi Tasarımı

279279

Kaya Emre Gönençen

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Strasbourg Initiative: European Strategic Planning Agency

185241

Yaren Kurşun

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Fatih’te Toplu Konut

160314

Rümeysa Öztürk

Sakarya Üniversitesi

ELYSIUM | Yeni Kentli ve Köylü Oluşlar

150699

Sırrı Berkay Kara

Maltepe Üniversitesi

Galata’da Kültür Sanat Kompleksi Tasarımı

939546

Eda Çekiç

Sakarya Üniversitesi

ELYSIUM | Şeyler Arasındaki Arakesit

328147

Gökçe Tekin

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

Nomadic Science Center in Karaçakal Village

106086

Sultan Yıldız

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Fatih’te Konut Tasarımı

193101

Melike Atik

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Sürgün, Kınalıada’da Bir Konsept Restoran

357928

Muhammet Bahadırcan Günay

Yıldız Teknik Üniversitesi

BAB-I ALİ | Cumhuriyet Gaztesi Yerleşkesi ve
Sansür Müzsi

397328

Seda Baysal

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Freinet İlkokulu Tasarım Projesi

113305

Yakup Cesur

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

The Reunion

496738

Yusuf Alperen Bayır

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi

Cebeci İnönü Stadyumu Yenileme Projesi
(Plug-In)

57416

Firuze Tepeli

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Sivas’ta Etnografya Müzesi

140821

Fatma Asude Erdoğmuş

İstanbul Teknik Üniversitesi

Moda’da Kütüphane Tasarımı

Etiketler

Bir cevap yazın