Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması” sonuçlandı.

1. ÖDÜL

13 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 49571 

MÜELLİF

  • MELİKE KAVALALI (MİMAR)

EKİP ÜYELERİ

  • BERİN ERİKCİ (MİMAR)
  • NİMET DEĞERTAŞ (MİMAR)

YARDIMCI

  • İLAYDA NEHİR (ÖĞRENCİ)
  • CEMRE NUR ÇORUHLU (ÖĞRENCİ)

DANIŞMANLAR

  • EMRE KARAMUK (İNŞ.MÜH)
  • HASAN AKGÜL (ELEK.MÜH)
  • MEHMET OSKAY (MAK.MÜH)
  • DAMLA KALELİ (MİMAR)

2. ÖDÜL

105 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 30108 

MÜELLİF

  • KORHAN TORCU (Y.MİMAR)

DANIŞMANLAR

  • HAKAN MACUN (İNŞ.MÜH.)
  • HASAN YILDIZ (MAK.MÜH.)
  • ERHAN YÜCEL (ELEK.MÜH.)

3. ÖDÜL

096 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 69534 

EKİP BAŞI

  • CAN TAMİRCİ (Y.MİMAR)

MÜELLİFLER

  • AHMET İSMAİL KIZICA (MİMAR)
  • EZGİ KOÇAK (MİMAR)
  • SERRA İNAN (MİMAR)
  • MEHMET ALİ ÜNSAL (MİMAR)
  • DİLŞAD KURDAK (MİMAR)

1. MANSİYON

001 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 50816  

MÜELLİF

  • ERKAN ERDOĞAN (MİMAR)

DANIŞMANLAR

  • EMİNE PINAR (İNŞ.MÜH)
  • SALİH SİPAHİOĞLU (MAK.MÜH.)

2. MANSİYON

110 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 17975 

MÜELLİFLER

  • SIDDIK GÜVENDİ (EKİP BAŞI) (MİMAR)
  • CİHAN SEVİNDİK (MİMAR)

YARDIMCILAR

  • ELİF NUR ULUSKAN (ÖĞRENCİ)
  • ABDULLAH KAHRAMAN (ÖĞRENCİ)
  • GÜLCAN COŞKUN (ÖĞRENCİ)
  • ELİF SAKALLI (ÖĞRENCİ)

DANIŞMANLAR

  • OYA ESKİN GÜVENDİ (MİMAR)
  • SENEM MÜŞTAK SEVİNDİK (Y.MİM,AKADEMİSYEN)
  • MEHMET ALİ YILMAZ (İNŞ. MÜH)
  • SEDAT AKARYILDIZ (MAK.MÜH)
  • CİHAN ONMUŞ (ELEK.MÜH)

3. MANSİYON

109 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 42810 

MÜELLİF/EKİP BAŞI

  • SACİT ARDA KARAATLI (MİMAR)

EKİP ÜYESİ

  • LEBRİZ ATAN KARAATLI (MİMAR)

YARDIMCILAR

  • BERFU OKER (MİMAR)
  • SENA ŞEYMA CAN (MİMAR)

DANIŞMANLAR

  • SUKAN KÜLEKÇİ (İNŞ.Y.MÜH)
  • SELAMİ GÜREL (MAK.Y.MÜH)
  • TOLGA ÖNCÜLOĞLU (MAK.MÜH)
  • MUHAMMET ALİ KORKMAZ (ELEK.MÜH)

4. MANSİYON

076 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 21039 

MÜELLİFLER

  • EGEMEN ONUR KAYA (EKİP TEMSİLCİSİ) (MİMAR)
  • ECE AVCI (MİMAR)
  • BAHADIR KANTARCI (MİMAR)

YARDIMCILAR

  • İPEK ÜSTÜNDAĞ (MİMAR)
  • ERTUĞRUL YILDIZ (MİMAR)

DANIŞMANLAR

  • BÜLENT BİNİCİ (İNŞ.MÜH)
  • FEVZİ KAZAZ (MAK.MÜH)
  • DOĞUKAN KOÇ (MAK.MÜH)
  • GİZEM FİDAN (Y.MİMAR)
  • İPEK ÜSTÜNDAĞ (MİMAR)
  • ERTUĞRUL YILDIZ (MİMAR)

5. MANSİYON

055 SIRA NOLU PROJE-RUMUZ 64197 

MÜELLİF/EKİP BAŞI

  • MEHMET METİN POLAT (MİMAR)

EKİP ÜYESİ

  • BİLGE ALTUĞ (MİMAR)

YARDIMCI

  • BEYZA NUR GÜMÜŞEL (MİMARLIK ÖĞRENCİSİ)

DANIŞMAN

  • ONUR ERTAŞ (DR.İNŞ. YÜK. MÜH.)

JÜRİ TUTANAĞI

Etiketler

Bir cevap yazın