Mars 2050: Yaşam Alanı Fikir Yarışması Sonuçlandı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Teknik Üniversitesi iş birliği ile öğrenci ve profesyonel olmak üzere 2 kategoride düzenlenen 'MARS 2050: Yaşam Alanı Fikir Yarışması' sonuçlandı.

PROFESYONEL KATEGORİ

1.’LİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO P-K3E45

  • Keremcan KIRILMAZ, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Erdem BATIRBEK, CMS Jant ve Makine Sanayi A.Ş.

2.’LİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO P-14319

  • Ekin KILIÇ, İstanbul Teknik Üniv., Mimari Tasarımda Bilişim Yüksek Lisans Programı
  • Ceydanur KATMER, Sistema Teknolojik Yapı

3.’LÜK RUMUZ NO P-75E90

  • Merve ÇENGEL, OTS Proje Müşavirlik
  • Onur ERTAŞ, OTS Proje Müşavirlik

1. MANSİYON RUMUZ NO P-3UZ7M

  • Özlem DEMİRKAN, KTO Karatay Üniv., Güzel Sanatlar ve Tasarım Fak., İç Mimarlık Bölümü
  • Huriye ÖNAL, KTO Karatay Üniv., Güzel Sanatlar ve Tasarım Fak., Mimarlık Bölümü
  • Uçman TAN, KTO Karatay Üniv., Güzel Sanatlar ve Tasarım Fak., Mimarlık Bölümü

2. MANSİYON RUMUZ NO P-9BMM7

  • Mertcan TONOZ, Akdeniz Üniversitesi, Uzaktan Algılama ve CBS YL
  • Büşra KAVCAR, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Mimarlık YL
  • Mehtap ORTAÇ, Mimar, Eskiz Mimarlık

3. MANSİYON RUMUZ NO P-8PI6T

  • İrem ERCAN, İzmir Ekonomi Üni.(Bütünleşik Doktora Öğrencisi)
  • Talha ÜGE, İzmir Ekonomi Üni.(YL)

TEŞVİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO P-8B69S

  • Selin SEVİM, İstanbul Teknik Üniv. (Lisans) – Lund Üniv. (YL), Mezun, Freelancer
  • Ayşe Banu ÖNEŞ, İstanbul Üniv. (Lisans) – Marmara Üniv. (YL), Mezun, Freelancer

TEŞVİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO P-NON17

  • Ecenur SEZGİN, NON Studio
  • Berfin EKİNCİ, NON Studio

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-Y5TM4

  • Mine DİLMAÇ, Çankaya Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Yaren Müge ARI, Çankaya Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Danışman:
    Helin Kardelen KAVUŞ, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-28B8E

  • Berca KAVANİ, Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Envercan VURAL, Dokuz Eylül Üniv., Mühendislik Fak., Makine Mühendisliği Bölümü
  • Danışman:
    Mustafa Gökhan ÇELİKAĞ, Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-387Ş1

  • Halil İbrahim YILMAZ, Bursa Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Halil İbrahim HAN, Bursa Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Özgür YEŞİLÇİMEN, Bursa Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Hüseyin Emir AYDEMİR, Bursa Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Şevval ÇOKSAYGILI, Bursa Uludağ Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-TİGÖ1

  • Göksu Eda YILMAZ, İstanbul Teknik Üniversitesi
  • İsrafil TAŞLIBEYAZ, İstanbul Teknik Üniversitesi
  • Özge BÖREKÇİ, İstanbul Teknik Üniversitesi

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-17V27

  • Ahmet Can OFLOZER, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Yasemin KILIÇOĞLU, Yaşar Üniversitesi
  • Yiğit DAĞLİER, Yaşar Üniversitesi

EŞ ÖDÜL RUMUZ NO Ö-A3O8M

  • Arman ASSYLBEK, Erciyes Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Muhammed EKER, Erciyes Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü
  • Ömer Faruk KORKMAZ, Erciyes Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü

TEŞVİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO Ö-6395F

  • Muhammet Emin ÇELİK, Girne Amerikan Üniversitesi
  • Yaşar ŞEKEROĞLU, Girne Amerikan Üniversitesi

TEŞVİK ÖDÜLÜ RUMUZ NO Ö-EÖ108

  • Osman ÇAPUTCU, İstanbul Aydın Üniversitesi
  • Ecem DOĞAN, İstanbul Aydın Üniversitesi
Etiketler

Bir cevap yazın