Lüleburgaz Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Lüleburgaz Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

Ödüller

1.Ödül – 41
Rumuz 17429

Tuna Han Koç- Ekip Temsilcisi ( KTÜ)
Barış Demir (OGÜ)
Sıddık Güvendi (KTÜ)
Oya Eskin Güvendi (KTÜ)
Gülşah Örs Demir (OGÜ)

2. Ödül – 81
Rumuz-13418

İnanç Eray- Ekip Temsilcisi (ODTÜ)
Caner Bilgin- (İKÜ)
Ceyhun Baskın-Danışman Mimar (ODTÜ)
İdil Erkol – Danışman Mimar (MSGSÜ)
Deniz Uygur- Yardımcı /Mimar (TU Delft)

3.Ödül -86
Rumuz-12759

Ozan Özdilek- Ekip Temsilcisi (YTÜ)
Osman Mürsel Ural (University of North Carolina)
Hasan Sıtkı Gümüşsoy (YTÜ)
Ece Sıla Bora- Yardımcı / Mimar-Peyzaj Mimarı (İTÜ)
Beyza Derbentoğulları –Yardımcı / Mimar (İTÜ)
Marcin Myjak- Yardımcı / Öğrenci

Mansiyonlar:

1. Mansiyon- 22
Rumuz 29567

Süleyman Akkaş- Ekip Temsilcisi (UÜ)
Nihal Şenkaya Akkaş- (YTÜ)
Birce Kozanlı – Yardımcı / Mimar (Bahçeşehir Üni.)
Ceren Temel – Yardımcı / Mimar (İKÜ)
Ömer Lütfü Şenkaya-Yardımcı/ Maket

2. Mansiyon – 45
Rumuz 71865

Necdet Beker- Ekip Temsilcisi (OGÜ)
İlker İğdeli- (Anadolu Üniversitesi)
Çoşkun Üreyen-Danışman/ Mimar
Fulya Altan- Yardımcı/ Mimar
Selen Bayraktar- Yardımcı /Mimar
Sine Yeşilkaya-Yardımcı / Mimar
Abdullah Onur Şahin- Yardımcı /Harita Teknisyeni
Ahmet Kurtuluş- Yardımcı / Peyzaj Mimarı

3. Mansiyon -21
Rumuz- 14181

Tamer Başbuğ – Ekip Temsilcisi (ADMMA)
Hasan Özbay – (ADMMA)
Baran İdil – (İTU)
Aslı Özbay – (MSÜ)
Özlem Arvas-Yardımcı Mimar (GÜ)
Düşra Korkmaz-Yardımcı Mimar (GÜ)

Satın Almalar:

1. Satın Alma- 57
Rumuz 95713

Umut İyigün – Ekip Temsilcisi (İTÜ)
Murat Aksu – Danışman Mimar (İTÜ)
Buğra Evsen- Yardımcı Mimar (İYTE)
Serkan Kocabay Yardımcı Mimar (GÜ)
Hüseyin Çiğdem Yardımcı Mimar (TÜ)
Sibel Kurugül-Yardımcı Mimar (İTÜ)
Betül Avcı-Yardımcı İç Mimar (İTÜ)

2. Satın Alma-74
Rumuz 23278

Selahattin Tüysüz-Ekip Temsilcisi
Nuno Rosado-Danışman Mimar (Lizbon Teknik Uni.)
Tiago Henriquez- Danışman Mimar (Porto Uni.)
Adriano Rosado –Danışman Mimar (Lusiada Uni.)
Şener Tüysüz –Danışman İnş.Müh. (YTÜ)
Neslihan Tüysüz _Danışman İç Mimar (Doğuş Uni.)

3. Satın Alma- 17
Rumuz 24073

Murat Aksu- Ekip Temsilcisi (İTÜ)
Umut İyigün-Danışman Mimar (İTÜ)
Buğra Evsen- Yardımcı Mimar (İYTE)
Serkan Kocabay Yardımcı Mimar (GÜ)
Hüseyin Çiğdem Yardımcı Mimar (TÜ)
Sibel Kurugül-Yardımcı Mimar (İTÜ)
Betül Avcı-Yardımcı İç Mimar (İTÜ)

4. Satın Alma- 91
Rumuz 90610

Alper Öden- Ekip Temsilcisi (ODTÜ)
Melike Öden (ODTÜ)

Etiketler

Bir cevap yazın