Kepez Belediyesi Odak Yapı Mimari ve Çevre Düzenleme Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Antalya Kepez Belediyesi Odak Yapı Mimari ve Çevre Düzenleme Fikir Projesi Yarışması'nın kazananları belli oldu.

1.Ödül

  • Ervin Garip – Dr. Mimar
  • Banu Garip – Dr.Mimar

Danışmanlar

  • Kamer Özaydan – Peyzaj Mimarı
  • Ali Sinan Özel – Şehir Plancısı

2.Ödül

  • Tamer Başbuğ – Mimar
  • Hasan Özbay – Y.Mimar
  • Özlem Arvas – Mimar

Yardımcılar

  • Can Özcan – Mimar
  • Dilan Sak – Mimarlık Öğrencisi
  • Nur Çil – Mimarlık Öğrencisi
  • Murat Ölgün – Mimar
  • Mahsure Köse – Restoratör

Danışmanlar

  • C.Baran İdil – Y.Mimar
  • Aslı Özbay – Mimar-Rest.
  • Levent Aksaray – İnş.Müh.
  • Bahri Türkmen – Mak.Müh.
  • Levent Ünal – Elekt.Müh.
  • Serpil Öztekin – Peyzaj Mimarı

3.Ödül

  • Zeynep Eraydın – Dr. Şehir Plancısı
  • Onur Yüncü – Dr.Mimar
  • Mehmet Akif Özmen – Y.Şeh.Plancısı
  • B.Oğuz Ayoğlu – Peyzaj Y. Mimarı
  • Aytül Özkan – Y.Mimar

Yardımcılar

  • Gökhan Bilgin – Mimar
  • Burcu Eryılmaz – Mimar
  • Firuze İncekaş – Mimarlık Öğrencisi

Danışman

  • Can Kubin – Y.Şeh.Plancısı

Eşdeğer Mansiyon

  • Melike Altınışık – Y.Mimar

Yardımcılar

  • Demet Çekiç – Mimar
  • İrem Çoşkun – Mimar
  • Nursen Gümüşsoy – Peyzaj Mimarı
  • Ali Uçar – İç Mimar

Danışmanlar

  • Gül Ertekin – Y.Mimar
  • Melih Altınışık – İnş.Müh.

Eşdeğer Mansiyon

  • Özlem Eren Akaydın – Y.Mimar
  • Irmak Kalkan – Y.Mimar
  • Barlas Ertürk – Y.Mimar

Eşdeğer Mansiyon

  • Güneş Duyul – Mimar
  • Tuna Bozankaya – Mimar
  • Sonat Özcivanoğlu – Mimar
  • Pınar Yazdıç – Mimar

Danışmanlar

  • Berçem Kaya – Şehir Bölge Plancısı
  • Yasemin Sütay Yumuk – Peyzaj Mimarı

Eşdeğer Mansiyon

  • M.Barış Yegena – Y.Mimar

Yardımcılar

  • Özge Özkul – Mimar

Danışmanlar

  • Abdullah Kalıner – İnş.Müh.
  • S.Cevat Tanrıöver – Y.Mak.Müh.
  • Sabri Pehlivan – Y.Elekt.Müh.

Eşdeğer Mansiyon

  • Ahmet H.Arabacıoğlu – Y.Mimar
  • Hülya Canavar – Mimar
  • Onur Arabacıoğlu – Y.Mimar
  • İklim Topaloğlu – Mimar
  • Ahmet Sümertaş – Mimar

Yardımcılar

  • Nida Sular – Mimar
  • Bevran Deniz Topalan – Mimar

Danışmanlar

  • Bekir Ufuk Yıldırımer – İnş.Müh.

Yarışmaya katılan tüm projeleri, Kepez Belediyesi Erdem Beyazıt Kültür Merkezi üst yerleşkesinde 10.09.2015 – 15.09.2015 tarihleri (dahil), 09.00 – 17.00 saatleri arasında inceleyebilirsiniz.
 
Yarışma kolokyumu ve ödül töreni 10 Ekim 2015, Cumartesi günü Antalya Kepez Belediyesi Erdem Beyazıt Kültür Merkezi salonunda saat 17:00’de yapılacaktır.

Etiketler

3 yorum

Bir cevap yazın