Kalebodur Antalya’nın Önde Gelen Mimarlarını İstanbul’da Ağırladı

Kalebodur, "Mimar Buluşmaları" kapsamında Antalyalı mimarlar ile 9-10 Ekim tarihlerinde İstanbul’da bir araya geldi.

Türkiye’de mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürüten Kalebodur, mimarlarla düzenli buluşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Antalya’nın önde gelen mimarlarını “Mimar Buluşmaları” etkinlik dizisi kapsamında 9-10 Ekim tarihlerinde İstanbul’da ağırlayan Kalebodur, mimaride son yaklaşımlar ve yenilikçi ürünleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kale Holding merkez binasında, Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap ve bölüm yöneticilerinin yaptığı bilgilendirme sunumlarında markanın ürünlerini tanıtıldı. Sunumların ardından mimarların ürünler hakkındaki görüşleri değerlendirildi.

Arter Müzesi ve 16. İstanbul Bienali gezileriyle devam eden programın son durağı, Kale Fulya Showroom oldu. Kalebodur’un mimarlara özgürlük ve özgünlük sağlayan yenilikçi ürünü Kalesinterflex’in alternatif kullanım alanlarına örneklerinin de sergilendiği mağazadaki ürünler mimarlara tanıtıldı. Kalesinterflex T-ONE, son derece dayanıklı ve kullanışlı yapısıyla tecrübeli şef ve mimarlardan tam not aldı.

Etiketler

Bir cevap yazın