Kale, Mağazalarının Kapılarını Gorbon Ürünlerine Açıyor

Kaleseramik, bu yıl kendisi gibi 60'ıncı yılını kutlayan Gorbon ile çok özel bir iş birliğine imza attı. Kale mağazalarında, artık Gorbon’un ürünleri de tüketiciyle buluşacak.

Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçireceği, Işın, Anadolu, Giza, Akdeniz, Bursa ve Göl koleksiyonlarından oluşan karoları, 6 farklı formda ve 11 parlak renk tonunda tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılıyoruz

Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 12’nci büyük seramik karo üreticisi olarak, 100 ülkede 400’ü aşkın ihracat noktasında Kale markalı ürünlerin satıldığını vurgulayan Kaleseramik Genel Müdürü Okan Gedik, “Dünyanın dört bir yanına ürünlerini ulaştıran Kaleseramik olarak, rekabette ayrışabilmek, daha fazla müşteriye ulaşmak, sunduğumuz ürün ve servislerin daha fazla tercih edilmesini sağlamak için kendimizi müşterilerin yerine koyuyoruz. Bu yaklaşımla, bir süre önce ürün teşhirinde bir dizi modernizasyon çalışmaları gerçekleştirerek, yeni mağazacılık anlayışıyla Kale showroomlarında değişim başlattık. Bütünsel çözümlerle müşterilerimizin beğenisini kazanacak ürünleri, sektöre yeni bir soluk getirecek vitrin, mekan ve kullanım alanları ile sunmayı amaçlıyoruz. Bugün Kaleseramik olarak, öncü ve pazar lideri markalarımızla, gerek kendi ürettiğimiz gerekse iş birliklerimizin hayata geçirdiği ürünleri, mağazalarımızda bir arada sunuyoruz. Özellikle bizim gibi özgün ürünler geliştirme çabası içinde olup tasarımı ön planda tutan ve samimi marka algısına sahip Gorbon’u, Kale ürünleri ile buluşturarak, müşterilerimizin farklı ürün taleplerini karşılamak adına önemli bir adım atıyoruz” dedi.

Gorbon ürünleri Kale mağazaları ile çok daha görünür olacak

Gorbon CEO’su Orhan Gorbon, 60’ıncu yıllarını kutladıkları 2017 senesinde bir yandan kaliteli ve kendine özgün ürünlerle seramik piyasasına farklılık getirmeye devam ederken, diğer taraftan dünyada bilinen bir marka olmak üzere çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydetti. Türkiye seramik sektörünün lideri Kaleseramik ile iş birliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Orhan Gorbon, “Türkiye’nin seramik karo üretiminde tarihe mal olmuş markaları olarak geçmişten gelen tecrübelerimizi, kaliteli ve kendine özgü ürünlerle Kale’nin üst segment mağazalarında görücüye çıkması bizim için büyük önem taşıyor. Bu iş birliğiyle, Gorbon’nun özel renk ve dokulara sahip niş ürünlerini Kale mağazaları vasıtasıyla çok geniş bir tüketici grubu tarafından görünür olacak” diye konuştu.

Etiketler

Bir cevap yazın