İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması’nın Şartnamesi Güncellendi

10 Mart 2022 tarihinde ilan edilen "İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması"nın teslim yeri ve kolokyum tarihinde yapılan değişiklikler nedeniyle yarışma şartnamesinde güncellemeler yapıldı.

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışmasının teslim yeri ve kolokyum tarihinde yapılan değişiklikler nedeniyle yarışma şartnamesinin 8., 17., 18. ve 20. Maddelerinde ilgili güncellemeler yapıldı ve 10 Mayıs 2022 tarihinde idarenin ve yarışma jürisinin oluru ile Zeyilname yayınlanmasına karar verildi. Güncellenmiş şartname örneği yarışma web sayfasından indirilebilir.

Bu çerçevede yapılan değişiklikler aşağıdaki gibidir:

ŞARTNAME MADDE 8 YARIŞMA TAKVİMİ

Yapılan Değişiklik : Kolokyum tarihi değiştirilmiş ve yeri belirlenmiştir.

* Kolokyum ve ödül töreni: 01/07/2022, Cuma

Kolokyum Yeri : Zafer Mahallesi 840 Sokak Fuar Alanı No:2 D Blok Gaziemir / İzmir

ŞARTNAME MADDE 17 PROJENİN TESLİM YERİ VE ŞARTLARI

Yapılan Değişiklik : Projelerin teslim adresi değişmiştir.

Yeni adres: İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması Raportörlüğü – Zafer Mahallesi 840 Sokak Fuar Alanı No:2 D Blok Gaziemir / İzmir

ŞARTNAME MADDE 18 PROJELERİN SERGİLENME YERİ, ZAMANI VE KOLOKYUM

Yapılan Değişiklik : Kolokyum tarihi değiştirilmiş ve yeri belirlenmiştir.

* Kolokyum 01/07/2022 Cuma günü saat 14:00’te yapılacaktır. Kolokyum Yeri, Zafer Mahallesi 840 Sokak Fuar Alanı No:2 D Blok Gaziemir / İzmir olarak belirlenmiştir.

ŞARTNAME MADDE 20 RUMUZ VE AMBALAJ ESASLARI

Yapılan Değişiklik : Şartname madde 17’de yapılan adres değişikliği nedeni ile Şartname madde 20 ‘de belirtilen ambalaj üzerine yazılacak olan metin (adres) değişmiştir.

* Ambalajlar üzerine rumuz ile,”İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması Raportörlüğü – Zafer Mahallesi 840 Sokak Fuar Alanı No:2 D Blok Gaziemir / İzmir” adresi yazılacaktır.

Güncel şartname için tıklayınız >>

Etiketler

Bir cevap yazın