İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından açılan İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

1. ÖDÜL (20 SIRA NUMARALI PROJE)

Kerim Miskavi – Ekip Başı (Mimar)
Elif Sarpaşar (Y. Mimar)
Sabriye Derya Yüce (Y. Mimar, Şehir Plancısı)
Cansu Güreser (Mimar, Peyzaj Mimarı)

Diğer Ekip Üyeleri

Betül Ay (İç Mimar)
Ceren Kocabıyık (Mimar)
Nur Gayretli (Y. Mimar)
İlkan Cemre Acar (Mimar, İç Mimar)
Ayşecan Uğur (İç Mimar)
Semiha Yıldırım (İç Mimar), Yardımcı
Gülgün Atalay (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Oğuzhan Ceylan (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı

Danışmanlar: Hayrettin Günç (Y. Mimar, Kentsel Tasarımcı), Danışman
Bora Kaçar (İnş. Yük. Müh.), Danışman

2. ÖDÜL (36 SIRA NUMARALI PROJE)

Ebru Yılmaz – Ekip Başı (Mimar)
Seçkin Kutucu (Mimar)
Yonca Kutucu (Mimar)
Yeliz Keskin (Y. Mimar)
Gönenç Kurpınar (Y. Mimar)

Diğer Ekip Üyeleri

Aslıhan Çevik (Y. Mimar), Yardımcı
Ceren Ergüler (Mimar), Yardımcı
Mehmet Leke (Mimar), Yardımcı
Aslı Gümüşçekiş Odabaşı (İnşaat Mühendisi), Danışman
Ozan Dinçtürk (Peyzaj Mimarı), Danışman

3. ÖDÜL (33 SIRA NUMARALI PROJE)

Fatih Yavuz – Ekip Başı (Mimar)
Emre Şavural (Mimar)
Güney Gürsu Tonkal (Mimar)
Diğer Ekip Üyeleri
Can Kubin (Y. Şehir Plancısı), Danışman
Hande Soyal (Mimar), Yardımcı
Büşra Asaroğlu (Mimar), Yardımcı
Elif Yılmaz (Y. Mimar), Yardımcı
Pınar Ünal (Mimar), Yardımcı
Ceyda Tokcan (Mimar), Yardımcı
Fatma İrem Şanlı (Mimar), Yardımcı
Bilal Uğur Liman (Mimar), Yardımcı
Ekin Güneş Şanlı (Şehir Plancısı), Yardımcı
Merve Kaya (Peyzaj Mimarı), Yardımcı
Tuğba Nur Topaloğlu (Mimar), Yardımcı
Mehra Geylan (Peyzaj Mimarı), Yardımcı
Ebru Evin (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Cevşen Kocaman (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı

1. MANSİYON (27 SIRA NUMARALI PROJE)

Metin Kılıç – Ekip Başı (Mimar)
Dürrin Süer (Mimar)
Ali Can Helvacıoğlu (Mimar)
Asude Yokuş (Mimar)

Diğer Ekip Üyeleri

İpek Akpınar (Mimar), Danışman
Enise Burcu Derinboğaz (Peyzaj Mimarı), Danışman
Kaan Geniş (Mimar), Yardımcı
Selen Erdoğan (Mimar), Yardımcı
İlhan Tunç (Mimar), Yardımcı

2. MANSİYON (18 SIRA NUMARALI PROJE)

Ahmet Yılmaz- Ekip Başı (Y. Mimar)
İbrahim Hakkı Yiğit (Y. Mimar)

Diğer Ekip Üyeleri

Bekir Sami Ateşçi (Mimar), Yardımcı
Numan Ebubekir Yüksel (Mimar), Yardımcı
Mehmet Ashi (Mimar), Yardımcı
Saadet Dilara Karasakız (Mimar)
Kübra Çimen (Mimar), Yardımcı
Elif Şenel (Mimar), Yardımcı
Ethem Karaköse (Mimar), Yardımcı
Mustafa Öncü (Mimar), Yardımcı
Esra Gökbel (Y. Mimar), Yardımcı
Mehmet Yönden (Mimar), Yardımcı
Osman Balak (Mimar), Yardımcı

3. MANSİYON (14 SIRA NUMARALI PROJE)

Ece Avcı – Ekip Başı (Mimar)
Bahadır Kantarcı (Mimar)
Egemen Onur Kaya (Mimar)

Diğer Ekip Üyeleri

İpek Üstündağ (Mimar), Yardımcı
Merve Kalkan (Mimar), Yardımcı
Sıla Kutlu (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı

4. MANSİYON (43 SIRA NUMARALI PROJE)

Ramazan Avcı- Ekip Başı (Mimar)
Seden Cinasal Avcı (Mimar)
Ayşe Nihan Dağoğlu (Mimar)
Özlem Satı Kurtcu (Mimar)
Utku Doğanay (Mimar)
Nil Özkır (Mimar)
Halil Baha Akyar (Mimar)
Berin Barut (Mimar)
Gülay Karip (Mimar)
İrem Malgaş (Mimar)

Diğer Ekip Üyeleri

Özge Süvari (Mimar), Danışman
Ece Kavafoğlu (İç Mimar), Danışman
Neda Haşemi (Mimar), Yardımcı
Çiçek Su Yavuz (Mimar), Yardımcı
Meryem Merve Topdaş (İç Mimar), Yardımcı
Merve Özduman (Mimar), Yardımcı
Hülya Demirkaya (Mimar), Yardımcı
H. Ahmet Şenel (Mimar), Yardımcı
Efekan Doğanay (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Selinnur Demirel (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Dilan Özdemir (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Taylan Özgür Aksoy (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Cahit Doğruer (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Aybüke Delikurt (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Melike Taştemur (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Rumeysa Turhan (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Gürkan Çelik (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Melis Şimşeker (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Yaşar Aydoğan (Maket), Yardımcı

5. MANSİYON (6 SIRA NUMARALI PROJE)

Sıddık Güvendi – Ekip Başı (Mimar)
Cihan Sevindik (Mimar)
Diğer Ekip Üyeleri
Oya Eskin Güvendi (Mimar), Danışman
Senem Müştak Sevindik (Y. Mimar), Danışman
Ekin Balas (Mimar), Yardımcı
Emirhan Ayata (Öğrenci), Yardımcı
Medine Gümüş (Öğrenci), Yardımcı
Şevval Şekerci (Öğrenci), Yardımcı
İsmail Gökkaya (Öğrenci), Yardımcı
Tetiana Markova (Öğrenci), Yardımcı

SATINALMA

Nizam Onur Sönmez – Ekip Başı (Mimar)
Derya Uzal (Mimar)
Eda Yeyman (Mimar)
Diğer Ekip Üyeleri
Mert Kaan Alptekin (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Samet Yılmaz (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
M. Sait Aktay (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Arın Aydın (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Naz Nar (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Onur Demir (Mimarlık Öğrencisi), Yardımcı
Furkan Balcı (Mimar), Danışman

 

Etiketler

Bir cevap yazın