İzmir Büyükşehir Belediyesi Ana Transfer Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

İzmir Şehirlerarası Otogar alanının bir ana transfer merkezi olarak yeniden tasarlanması için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan yarışma sonuçlandı.

1. Ödül – 27 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 75931

  • Nurbin PAKER, Y. Mimar
  • Hüseyin KAHVECİOĞLU, Y. Mimar
  • Damla TURAN, Y. Mimar, Peyzaj Mim.
  • Hatice ERSOY, Mimar
  • Elçin KARA VATANSEVER, Y. Mimar
  • Bahadır ÖZCİHAN, İnş. Y. Müh.

Danışmanlar:

  • Melis Nur İHTİYAR VAROL, Y. Mimar
  • Oğuz Cem ÇELİK, İnş. Y. Müh.
  • Cevat TANRIÖVER, Makina Y. Müh.

Maket:

  • Murat Küçük, Mimar

Yardımcılar:

  • Cansu UÇAR, Mimar
  • Arda Oral KOÇAK, Mimar
  • Sibel ÜREM, Y. Mimar

2. Ödül – 38 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 79134

  • Ömer Selçuk Baz – Mimar
  • Ece Özdür – Mimar
  • Atakan Koca – Mimar
  • Ahmet Topbaş – İnşaat Mühendisi

Yardımcılar: 

  • Pınar Kılıç – Mimar
  • Elif Tuğçe Sarıhan – Mimar
  • Mehmet Erdönmez – Mimarlık öğrencisi
  • Enver Yiğit Doğan – Mimarlık öğrencisi
  • Serenay Gürkan – Mimarlık öğrencisi

Danışman:

  • Ata Turak – Peyzaj Mimarı
  • Lebriz Atan Karaatlı – Mimar

Maket:

  • Murat Küçük, Mimar

3. Ödül – 3 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 38291

  • Rıfat YILMAZ – Mimar
  • Burcu Sevinç YILMAZ – Mimar
  • Süleyman YILDIZ – Mimar
  • Şerif SÜVEYDAN – Yüksek Mimar
  • Sezer Bahtiyar – Yüksek Mimar
  • Özkan ÇALIŞKAN – İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

  • Ulaşım Danışmanı Emrah Erdem Özlü, İnşaat/ Ulaştırma Mühendisi
  • Ulaşım Danışmanı Cantekin Turan, İnşaat/ Ulaştırma Mühendisi
  • Peyzaj Danışmanı Deniz Aslan, Mimar
  • Yönlendirme Danışmanı Evrim Gürel Süveydan, Grafik Tasarımcı
  • Mekanik Sistemler Danışmanı Orhan Murat Gürson, Makine Mühendisi
  • Altyapı Danışmanı Hakan Mintaş, Çevre Mühendisi
  • Zemin Mekaniği Danışmanı Ramazan Cumhur, Jeoloji Mühendisi

1. Mansiyon – 60 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 72496

  • Nil BIÇAK – Y.Mimar
  • Kemal BAL – Mimar
  • Erol KALMAZ – Mimar
  • Doruk Kemal KAPLAN – İnşaat Mühendisi
  • Ali GÜRER – Mimar
  • Demet SATI – Öğrenci
  • Arzu GÜLER – Peyzaj Mimarı
  • Mehmet OKUMUŞ – Y.Makina Mühendisi

2. Mansiyon – 56 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 74832

  • Hakan EVKAYA – Mimar
  • Kutlu İnanç BAL – Mimar

3. Mansiyon – 64 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 48360

  • Ezgi BAŞAR – Mimar
  • Nesli Naz AKSU – Mimar / Peyzaj Mimarı
  • Zehra AKSU – Mimar
  • Ata Gün AKSU – Mimar
  • Zeliha Burcu DEMİRCİ – Mimar
  • Eren Gözde ANIL – Mimar

Danışmanlar: 

  • Gürkan ERDUMAN – İnşaat Mühendisi
  • Gülşen AYTAÇ – Peyzaj Mimarı
  • Seda TEMİZER YÖNTEM – Mimar (Ekolojik Danışman)

Yardımcılar: 

  • Naz YILDIZ – Mimar
  • Talya POLAT – Öğrenci
  • Zeynep COŞKUNER – Öğrenci
  • Şeyma ŞANLIBABA – Öğrenci

4. Mansiyon – 6 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 52471

  • Melike KAVALALI – Mimar
  • Berin ERİKCİ – Mimar
  • Nimet DEĞERTAŞ – Mimar

5. Mansiyon – 61 Sıra Numaralı Proje – Rumuz: 12401

  • Fırat DOĞAN – Y.Mimar
  • Burcu KIRCAN DOĞAN – Y.Mimar
  • Önder Volkan YALTIRAKLI – İnşaat Y.Mühendisi
Etiketler

Bir cevap yazın