İtalyan Mutfağı Aran Cucine Göztepe’deki Yeni Adresinde

1962 yılından bu yana artizan üretim tarzını, endüstriyel üretim tarzına taşıyan Aran Cucine, kendi ortak yatırımları ile artık Türkiye'de.

İtalya’nın önde gelen mutfak üreticisi Aran Cucine’yi hayata geçiren Renzo Rastelli’nin cesareti ve heyecanı ile üretilen tüm modeller, tasarımlarındaki özgünlüğü ve fonksiyonel çözümleri sayesinde dayanıklı ve zarif olma özelliğine sahip.

Aran Cucine, 120’den fazla ülkeye ihraç edilirken, İtalya’da 1.500’den fazla satış noktasında bulunuyor. Dünyada her sene 60.000’den fazla aile, Aran Cucine’yi tercih ediyor.

3 Haziran Cuma günü Göztepe’de keyifli bir mutfak etkinliği eşliğinde açılışı yapılan mağazada Iglo’nun yemek danışmanı ve www.lezzetibol.com sitesinin yaratıcısı Tijen Aktay eşliğinde yemek yapan blogger’lar Akdeniz mutfağının lezzetli ürünlerini misafirlere sundular. Faaliyete katılan blogger’lar arasında Pelin Süme Sak (www.pelince.com); Hilal Canata (www.sagliklimutfak.net) ; Behiye Sönmez (www.cakeinlife.blogspot.com); Seda Yetişkin Taşkın (www.tarifname.net) ve Ebru Atlan ( www.mimosacafe.net) yer aldı.

Aran World’in kurucusu Renzo Rastelli ve marka müdürü Erika Rastelli’nin de bulunduğu organizasyonda basın mensupları ve davetliler bir araya geldiler.

Etiketler

Bir cevap yazın