İtalyan ISVEA 17. Uluslararası Tasarım Ödülü’nü Kazandı

İtalyan markası ISVEA, esin kaynağını alev dalgalarından aldığı yeni tasarımı "Flamma" ile A'Design Award'da bu yıl da ödüle layık görüldü. ISVEA'nın aldığı uluslararası ödül sayısı toplamda 17'ye yükseldi.

Flamma, alev dalgalarının dansını çağrıştıran dış yapısı, geniş pürüzsüz yüzeyli yalın haznesi ve kullanım kolaylığıyla maksimum işlevsellik sağlayarak banyoları farklılaştırmayı amaçlıyor. 

İtalyan Markaya Türk Tasarımcı

Flamma, genç Türk tasarımcı Ömer Faruk Yakupoğlu (Yatasarım) tarafından tasarlandı. İtalyan tasarımcı Ettore Giordano’nun yönettiği 10 kişilik ISVEA tasarım ekibinde 2 genç Türk tasarımcı da bulunuyor.

ISVEA’nın Marka Gücü Tasarım Odaklı Oluşundan Geliyor

İtalya’nın Como şehrinde düzenlenen törende ISVEA adına ödülü alan ISVEA CDO’su (Chief Design Officer) Ettore GIORDANO; “Ekip olarak; İtalya’nın tasarım kabiliyetini Türk banyo kültürü ile birleştirerek en doğru, en kullanışlı ve uyumlu ürünleri ortaya çıkarmak üzere çalışıyoruz. Modern ve özgün banyo mekanları sunmak için değişik alan çözümlerine karşı işlevsel yaklaşımımız, tabizi diğerlerinden ayıran en önemli farkımız. İtalyan tasarım anlayışına getirdiğimiz inovatif yaklaşım ile birlikte her zevke hitap eden, her banyoya uyarlanabilen, farklı alanlar için farklı çözümler sunabilen bir marka olduk. İşte bu nedenle çok fazla tasarlıyor ve durmadan üretiyoruz” dedi. 

Etiketler

Bir cevap yazın