ISVEA’ya A’Design Award’tan 6 Ödül Birden

ECE Holding tarafından geçen sene satın alınan vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markalarından ISVEA, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından A'Design Award’ta 6 ödüle birden layık görüldü.

Tüm dünyada en iyi tasarım ve tasarımcıları öne çıkarmak için düzenlenen A’Design Award yarışmasında geçen yıl 5 ödül alan İtalyan asıllı ISVEA, bul yıl ise ödül sayısını artırarak tam 6 ödüle birden layık görüldü. Biri Türk olmak üzere 4 kişilik tasarım ekibiyle yarışmaya katılan marka, tasarıma getirdiği inovatif yaklaşımı ile uluslararası jüriden büyük ilgi gördü.

En Çok Ödül Türk Tasarımcıya

52 yıllık İtalyan markası ISVEA’nın genç Türk tasarımcısı Sevil Acar; tasarladığı “Sott’Aqua Marino”, “Eleganza” ve “Valente” banyo dolapları ile 3 ödül birden alırken; markanın İtalyan tasarımcı Ettore Giordano’nun tasarımı Bplus seramik serisi”, Nativita Design House tasarımı “Sentimenti” ve Genesis Design Studio tasarımı “Soluzione” da ödül alan diğer tasarımlar arasında yer aldı.

Türk Tüketicisinden de Tam Not

ISVEA adına ödülleri ISVEA Genel Müdür Yardımcısı Yakup FIRAT ve ünlü İtalyan tasarımcı Ettore Giordano birlikte aldılar.

Prestijli tasarım yarışmalarından olan A’Design Award’ta, geçen sene 3 ayrı tasarımcıyla 5 ödül kazandıklarını belirten Yakup Fırat; “2014’te ödül sayımızı arttırarak 4 ayrı tasarımcımızla 6 ödüle layık görüldük. Tasarım kültürünü, ürün kalitesi ve farklı fonksiyonellik anlayışını Türk tüketicileri ile tanıştıran ISVEA ile önümüzdeki sene bu sayıyı daha da artıracağız. Ar-Ge’ye yaptığımız yatırım, tasarıma ve tasarımcıya verdiğimiz değer bize başarılı sonuçlar getiriyor. ISVEA; tasarım, kalite ve farklı fonksiyonel yaklaşımlarının yanı sıra; sağlık ve çevre dostu üretim bilinciyle de dikkat çeken bir marka olarak Türk tüketicisinden de tam not alıyor” dedi.

Ünlü İtalyan tasarımcı Ettore Giordano ise; Bplus serisini tasarlarken Ece Holding Ar-Ge merkezinin geliştirdiği cleaRim teknolojisini tasarımına adapte ettiğini, tasarım ve teknolojinin mükemmel senteziyle bu başarıyı yakaladıklarını iletti. Ettore Giordano; “ISVEA ile birlikte 2015’te de fonksiyonel, farklı alanlar için farklı çözümler sunan, yenilikçi ve çevre dostu tasarımlar sunacak ve daha çok ödülle döneceğiz” dedi.

ISVEA Hakkında

Isvea, 1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma’ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında kuruldu. Vitrifiye seramik alanında dünyanın önde gelen ülkesi olan İtalya’da, karakteristik bir italyan üreticisi olarak faaliyetlerini yürüttü. Özellikle Güney İtalya’da yaygın bir marka olarak, pazarda ilk 10 üretici arasında yer aldı. 2013 yılında ECE Holding tarafından satın alınarak Türk banyo gereçleri pazarıyla buluşturulan ISVEA, İtalyan tasarım kültürü, kalite ve fonksiyonellik yaklaşımını tüketicilere sunmayı amaçlıyor. ISVEA bambaşka bir banyo deneyimi yaşatmayı ve tüketicileri ile duygusal bağ kurmayı ilke edinen felsefesi ile Türkiye’de de öncelikli tercih edilen banyo markası olmayı hedefliyor.

CleaRim Teknolojisi Hakkında

İSVEA’nın geleneksek klozetlerde yeterince temizlenemediği için bakteri oluşumuna sebep olan kanal olmaksızın tasarladığı CleaRim Klozetler temizliği kolay hale getiriyor ve maksimum hijyen sağlıyor.


Etiketler

Bir yanıt yazın