İstanbulkart Yenileniyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM AŞ, ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart’ın marka kimliğini ve marka imajını yeniliyor.

İstanbulkart; market, müze, online alışveriş, kafe ve restoran, taksi, akaryakıt istasyonu gibi perakende ve eğlence sektöründe birçok alanda ödeme aracı olarak İstanbullulara ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veriyor. İstanbulkart Mobil ve diğer mobil bankacılık entegrasyonu yoluyla dijital yükleme kanallarını artıran İstanbulkart, QR kod ile ödeme yapabilme seçeneği gibi gelişmeleriyle dijital dönüşüm çalışmaları sunuyor. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda İstanbulkart, marka kimliğini ve imajını ‘Şehir Yaşam Kartı’ vizyonu ve stratejisini destekleyecek şekilde yenileme kararı aldı.

Yeni marka kimliğiyle sunduğu İstanbulkart’ın yanında İstanbulkart Mobil’i de yenileyen BELBİM AŞ, İstanbulkart Mobil’i, faizsiz mikro kredi, bakiye transferi, eksi bakiye, fatura ödeme gibi özelliklerle daha kullanıcı dostu hale getirerek İstanbullulara kolaylık sağlamayı hedefliyor.

Yeni kişiselleştirilmiş İstanbulkart biletmatiklerden ve bireysel/kurumsal temsilciliklerden, Mavi Kart, indirimli ve ücretsiz kartlar online kanallar yoluyla satışa sunuluyor. Hali hazırda dolaşımda olan İstanbulkartların mevcut olan tüm hakları saklı kalarak kullanımına devam edilebilecek.

Temassız ödeme seçeneği sunan İstanbulkart indirim ve kampanyaların olduğu bir rota çizerek İstanbulluların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. İstanbul’un her noktasında ödeme aracı olmayı hedefleyen İstanbulkart, marka kimliğini “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle yenileyerek kartlara daha dinamik, renkli ve modern bir görüntü kazandırıyor.

Yenilenen yüzü ve marka kimliğiyle hizmet vermeye başlayan yeni İstanbulkart, www.istanbulkart.istanbul adresinin ‘Online İşlemler’ sekmesinden, biletmatiklerden, bireysel ve kurumsal temsilciliklerden temin edilebiliyor.

 

Etiketler

Bir cevap yazın