İstanbul Senin, Kent Mobilyaları ve Oyun-Rekreasyon Ürünleri Tasarımı Yarışması Sonuçlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı tarafından tarafından düzenlenen “İstanbul Senin, Kent Mobilyaları ve Oyun-Rekreasyon Ürünleri Tasarımı Yarışması” sonuçlandı.

ge

“Kent Mobilyaları” ve “Oyun-Rekreasyon Ürünleri” alanlarında düzenlenen yarışmanın sonuçları şu şekilde:

Kategori I – Kent Mobilyaları

1. ÖDÜL (35 -51327)

Müellifler
Çiğdem Eren, Dr. Mimar
Başak Bakkaloğlu, Mimar
Cemal Çobanoğlu, Y. İç Mimar
Umut Erkin Güngör, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yardımcılar
Reşad Çoban, Y. İç Mimar
Eda Aygün, İç Mimar

2. ÖDÜL (39 -96351)

Müellifler
Elif Kadayıf, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

3. ÖDÜL (17 – 46024)

Müellifler
Ahmet Aykut Erol, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

4. ÖDÜL (27 – 13624)

Müellifler
Çağrı Demirbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yardımcılar
Berkay Kinnap, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5. ÖDÜL (36 -72410)

Müellifler
Hande Cebeci, Mimar

1. MANSİYON (19 -75357)

Müellifler
Efe Gözen, Y. Mimar

Yardımcılar
Burcu Biçer Saner, Y. Mimar
Mert Aydın, Mimar

2. MANSİYON (4 -24619)

Müellifler
Gökhan Ertürk, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

3. MANSİYON (29— 18032)

Müellifler
İdil Çubukgil, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Altıner Yıldırım, Mimar

4. MANSİYON (13 — 48217)

Müellifler
Teberdar Gürbey, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5. MANSİYON (10 -64912-A)

Müellifler
Ayşen Yudum Boytorun, Mimar

SATINALMA (38 – 17594)

Müellifler
Ömer Altuğ Gönülal, Mimar
Fulya Kuşbabalı, Mimar

SATINALMA (6—11030)

Müellifler
Evren Başbuğ, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)
Oğuz Bodur, Mimar
Elif Geylani, Mimar
Oğuzhan Zeytinoğlu, Mimar
Cansu Çelikyürek, Y. Mimar
Nilay Altınay, İç Mimar
Dilşah Şatıroğlu, Mimar
Sara Kerimi, Mimar
Mehmet Kaymaz, Mimar

Kategori II – Oyun-Rekreasyon Ürünleri

1. ÖDÜL (67 -61803)

Müellifler
Ozan Gürsoy, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)
Umut Baykan, Y. Mimar

Yardımcılar
İlayda Akak, Mimarlık Öğrencisi
Gökalp Yiğit Denktaş, Mimarlık Öğrencisi

Danışmanlar
Güneş Kayacı Sevinç, Psikolog
Nil Aynalı Eğler, Y. Mimar
Hüseyin Furkan Balcı, Y. Mimar
Oğuz Emre Bal, İç Mimar

2.ÖDÜL (64 – 37190)

Müellifler
Hüseyin Öztürk, Y. Peyzaj Mimarı

3. ÖDÜL (79 – 16840)

Müellifler
Meryem Merve Topdaş, İç Mimar

Yardımcılar
Gamzenur Okut, İç Mimar
Ali Uğur Koç, İç Mimar
Vesiyle Beria Girgin, İç Mimar

4. ÖDÜL (70 – 78261)

Müellifler
Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5. ÖDÜL (68 – 19638)

Müellifler
Deniz Özgür Gönç, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Özlem Perşembe, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Tuğçe Telci, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

1. MANSİYON (77 -14729)

Müellifler
Muharrem Şeyda, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

2. MANSİYON (75 – 48576)

Müellifler
Uğur Güler, Mimar

Yardımcılar
Hürcan Bayram, Mimar
Ali Güzel, Mimar
Ubeydullah Yaşar, Mimar
Osman Tunahan Çelen, Öğrenci

3. MANSİYON (55 – 17452)

Müellifler
Sedat Dulkadiroğlu, Mimar (Ekip Temsilcisi)

Yardımcılar
Caner Obalı, Mimar

4. MANSİYON (65 – 14926)

Müellifler
Alper Arkun, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5. MANSİYON (63 – 75398)

Müellifler
Yağmur Yenice, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Merve Dokumacı, Mimar (Müellif)

Yardımcılar
Irmak Yenice, Endüstriyel Tasarım Öğrencisi

SATINALMA (58 -31428)

Müellifler
Gözde Dalaklı, Mimar
Oğuzhan Sadık Demircan, Mimar

Yardımcılar
Beyza Poyraz, Endüstri Ürünleri Tasarımı Öğrencisi

SATINALMA (60 – 52084)

Müellifler
Semih Çağlar Alkan, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

SATINALMA (69 – 18529)

Müellifler
Furkan Şanlı, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Burak Emre Ekşi, Mimar

Etiketler

2 yorum

Bir cevap yazın