İstanbul Senin, Haliç Kıyıları Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Kültür, sanat, rekreasyon ve turizm faaliyetleri ile zenginleştirilen, kullanıcılar için nitelikli rekreasyon deneyimleri sunması amacıyla çekim merkezi oluşturulması hedeflenlenen İstanbul Senin, Haliç Kıyıları Tasarım Yarışması sonuçlandı.

1. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    2 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 13746
    Emre Şavural ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    3 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 47169
    Zuhal Kol ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    1 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 71635
    Hasan Sıtkı Gümüşsoy ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    4 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 17016
    Nevzat Oğuz Özer ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    6 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 92145
    Kerem Piker ve ekibi

2. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    12 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 68924
    Ervin Garip ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    10 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 94675
    Murat Arif Suyabatmaz ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    9 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 52837
    Yusuf Burak Dolu ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    11 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 74285
    Bünyamin Derman ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    8 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 23197
    Sinan Günay ve ekibi
  • 3. MANSİYON
    7 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 10955
    Evren Başbuğ ve ekibi

3. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    17 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 74619
    Cemil Hamdi Okumuş ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    18 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 85439
    Barış Ekmekçi ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    13 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 18769
    Birge Yıldırım Okta ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    15 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 68253
    Ibrahim Tolga Han ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    16 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 36741
    Burak Pelenk ve ekibi
  • 3. MANSİYON
    14 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 01924
    Arman Tolga Akdoğan ve ekibi

4. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    24 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 15309
    Doğu Kaptan ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    21 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 24196
    Ziya İmren ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    22 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 53109
    R. Anıl Binay, Mimar ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    19 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 16232
    Hasan Özbay ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    20 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 58246
    Can Kubin ve ekibi
  • 3. MANSİYON
    23 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 52187
    Arda İnceoğlu ve ekibi

5. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    28 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 17539
    Oktan Nalbantoğlu ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    27 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 12506
    Serkan Yetgin ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    25 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 17964
    Sıddık Güvendi ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    26 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 69028
    Enise Burcu Derinboğaz ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    29 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 64901
    Selami Demiralp ve ekibi

6. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    33 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 79384
    Hatice Büşra Al Özdilek ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    31 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 16097
    Seden Cinasal ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    35 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 57319
    Meltem Erdem Kaya ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    34 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 38529
    Cem Sorguç ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    30 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 90624
    Hakan Tüzün Şengün ve ekibi
  • 3. MANSİYON
    32 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 38619
    İhsan Murat Tabanlıoğlu ve ekibi

7. BÖLGE

  • 1. ÖDÜL
    41 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 23278
    Selahattin Tüysüz ve ekibi
  • 2. ÖDÜL
    39 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 82417
    Deniz Aslan ve ekibi
  • 3. ÖDÜL
    37 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 25307
    Ayhan Usta ve ekibi
  • 1. MANSİYON
    38 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 42836
    Alişan Çırakoğlu ve ekibi
  • 2. MANSİYON
    36 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 61352
    Feride Önal ve ekibi
  • 3. MANSİYON
    40 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 25381
    Deniz Dokgöz ve ekibi
Etiketler

Bir cevap yazın