İstanbul Senin – Aydınlatma Ürünleri Tasarımı Yarışması Sonuçlandı

İstanbul’un açık alanlarındaki aydınlatma ürünlerinin tasarımı için İBB Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı tarafından açılan ön seçimli "Aydınlatma Ürünleri Tasarımı Yarışması" sonuçlandı.

1. ÖDÜL 8- 72413

Müellifler

  • Zeki KADİRBEYOĞLU, Elektrik Mühendisi, Aydınlatma Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)
  • Meriç KARA, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Mustafa AKKAYA, İç mimar ve Çevre Tasarımcısı, Aydınlatma Tasarımcısı

Danışmanlar

  • Ahmet GÖRSEV, Aydınlatma Tasarımcısı
  • Mevce ÇIRACI, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

2. ÖDÜL 4 – 63812

Müellifler

  • Özlem PERŞEMBE, Endüstriyel Tasarımcı (Ekip Temsilcisi)
  • Deniz Özgür GÖNÇ, Endüstriyel Tasarımcı

Danışmanlar

  • Mümtaz BADEMLİ, Elektronik Mühendisi, Aydınlatma Tasarımcısı
  • Duygu OKAY ARIKÖK, Mimar, Şehir ve Bölge Plancısı
  • Evrim Yazıcı, Makine Mühendisi
  • Tuğçe TELCİ, Endüstriyel Tasarım

3. ÖDÜL 5- 63102

Müellifler

  • Ece YALIM, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)
  • Oğuz YALIM, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • Feride TOPRAK, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Danışmanlar

  • Ali Hilmi AKBAŞ, Makine Mühendisi
  • Şafak KOÇ, Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Murat MEMLÜK, Peyzaj Mimarı
  • Tevfik BALCIOĞLU, Mimar
  • Kerem YAZGAN, Mimar

1. MANSİYON 3 – 51734

Müellifler

  • Nadide Ebru YAZAR, Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Zarif Utku BAŞKIR, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Seyman ÇAY, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Yardımcılar

  • Hayreddin Haldun BOZKURT, Mimar
  • Barış TAŞ, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

2. MANSİYON 6 – 23048

Müellif

  • Mustafa Emre OLUR, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)

Danışmanlar

  • Sevin COŞKUN, Şehir ve Bölge Plancısı
  • Koray Yılmaz KAYA, Elektrik Mühendisi
  • Burak BIKMAZ, Makine Mühendisi

3. MANSİYON 2 – 81572

Müellifler

  • Derin SARIYER, İç Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Ceyhun AKIN, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Danışmanlar

  • Aziz SARIYER, Tasarımcı
  • Serter KARATABAN, Mimar
  • Murat BALABAN, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Gülin FIRAT, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Bülent DURGUN, Grafik Tasarımcı

4. MANSİYON 7 – 11807

Müellifler

  • Evren BAŞBUĞ, Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Korhan ŞİŞMAN, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • Başak OKAY TEKİR, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Oğuz BODUR, Mimar
  • Nilay ALTINAY, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • Cansu ÇELİKYÜREK, Mimar
  • Oğuzhan ZEYTİNOĞLU, Mimar

Danışmanlar

  • Gülşah AYKAÇ, Mimar
  • A. Tamer BAŞBUĞ, Mimar
  • Görkem ENGİN, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • İbrahim TEKİR, Makine Mühendisi

Yardımcılar

  • Bilgehan KAYAALP, Mimar
  • Anıl AYDINOĞLU, Mimarlık Öğrencisi
  • Taha Gökalp ÇAKMAK, Mimarlık Öğrencileri
  • Yeliz TEZEL, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • Emren ZEYTİNOĞLU, Grafik Sanatlar Öğrencisi
  • Pınar YAZDIÇ, Mimar
  • Dilşah ŞATIROĞLU, Mimar

5. MANSİYON 1 – 31795

Müellif

  • Levent MUSLULAR, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)

Danışmanlar

  • Levent MUSLULAR,
  • Seda ÖZEN BİLGİLİ, Mimar ve Restoratör
  • Kerem ASFUROĞLU, Aydınlatma Tasarımcısı
  • Saadet ÖZEN, Tarihçi
  • Sema ÖZEN TOTH, Mimar ve Restoratör
  • Ruth Anna FITZSIMONS, Medya Yöneticisi ve Editör
Etiketler

Bir cevap yazın