İstanbul Araştırma Çalıştayları Yürütücü Adaylarına Açık Çağrı

İstanbul Araştırma Çalıştayları yürütücü adaylarına açık çağrı yapıldı.

Çağrı metni:

İstanbul ile ilgili kent, mimarlık, mekan ve ürün araştırmalarına, saha çalışmalarına dayanan 10 iş gününü kapsayacak çalıştayların yürütücüsü olarak görev almak isteyen mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve bu alanlardaki lisansüstü öğrencilerine açık çağrı yapılmaktadır. Bu çalıştaylar Özyeğin Üniversitesi Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, İletişim Tasarımı ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinde birinci sınıftan ikinci sınıfa geçen öğrencilerin araştırma stajı olarak kabul edilecektir. Süresi 10 iş günüdür. Çalıştaylar aşağıdaki dönemler içinde Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü’nde yapılacaktır. Öğrencilerin çalıştay katılımları zorunlu araştırma stajı kapsamında olduğu için üniversite stajyerlerin sigortalarını üstlenmektedir.

Çalıştaylar yürütücüleri tarafından düzenlenen bir toplantıda toplu olarak bildiri formatında sunulacak, daha sonra yayına dönüştürülecektir. Yürütücülere çalıştay süresince kampüse ulaşım ve öğle yemeği desteği sağlanacaktır.

Çalıştay Dönemleri:

> Birinci dönem: 29 Haziran – 10 Temmuz 2020
> İkinci dönem: 13 Temmuz – 25 Temmuz 2020

Çalıştay yürütücülüğü adaylığı için başvuru tablosunun doldurulması ve 7 Ocak 2020 ye kadar [email protected] adresine gönderilmesi beklenmektedir. Başvurular Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi yetkilileri tarafından değerlendirilecek ve kabul edilen çalıştayların yürütücüleri 15 Şubat 2020 da bilgilendirileceklerdir.

Etiketler

Bir cevap yazın