Gökçeada Lise Kampusü Ulusal Mimari Proje Yarışması Ön Seçim Sonuçları Açıklandı

Ön seçim sonuçları raportörlük kayıt sıra numarasına göre verildi.

Proje Ekibi

Ali Eray (Ekip Başı) / Mimar

Burçin Yıldırım / Mimar
Pınar Gökbayrak / Mimar
Çağlar Yılmaz / Mimar
A. Selin Gürel / Mimar
C. Zeynep Ceylan / Mimar

Proje Ekibi

Kutlu İnanç Bal (Ekip Başı) / Mimar

Hakan Evkaya / Mimar
Mehmet Yılmaz / Yapı Öğretmeni
Selen Öztürk / Öğrenci

Proje Ekibi:

Ozan Özdilek (Ekip Başı) / Mimar

Erhan Vural / Mimar
Hasan Sıtkı Gümüşsoy / Mimar
Osman Mürsel Ural / Mimar
Ayşe Dede / Mimar
Gökhan Kodalak / Y. Mimar
Nursen Gümüşsoy / Peyzaj Mimarı
Tülay Özdilek / Müzik Öğretmeni
Fatma Çölkesen Pamukçu / Psikolog
Mustafa Tunç / Görsel İletişim Tasarımcısı

Proje Ekibi:

Semra Uygur (Ekip Başı) / Y. Mimar

Özcan Uygur / Y. Mimar

Proje Ekibi:

Fatma Eren Günal (Ekip Başı) / Y. Mimar

Ayşe Ece Günal / Mimar
Münir Berk Marmaralı / Şehir Bölge Plancısı
Seral Tan / Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Levent Oktar / Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi:

Onat Öktem (Ekip Başı) / Mimar

Zeynep Öktem / Mimar
Gizem Karabay / Peyzaj Mimarı
Okan Can / Şehir Ve Bölge Plancısı
Ferhunde Öktem, Boris Zeisser + Maartje Lammers
Peter Veenstra + Cees Van Der Veken

Proje Ekibi:

Melike Altınışık (Ekip Başı) / Y. Mimar

Alper Derinboğaz / Y. Mimar

Proje Ekibi:

Cem Yücel (Ekip Başı) / Mimar

Gökçen Acar / Mimar
Ayışığı Saltıkbuğra / Y. Mimar

Proje Ekibi:

Selim Velioğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar

Erce Funda / Mimar
Orkun Özüer / Y. Mimar
Ersen Gömleksiz / Mimar

Proje Ekibi:

Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar

Ilgın Avcı / Mimar

Proje Ekibi:

Evren Başbuğ / Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)
Umut Başbuğ / Mimar

Can Özcan / Y. Mimar
Dilşad Kurtoğlu / Y. Mimar
Tuba Tuncalı / Mimar

Danışmanlar
Yar.Doç.Dr. Gülnur Erciyeş / Eğitim Bilimleri Uzmanı, Sosyal Bilimci, Akademisyen
Yar.Doç.Dr. Güven İncirlioğlu / Y. Mimar, Sanatçı, Akademisyen

Proje Ekibi:

Kerem Piker (Ekip Başı) / Mimar

Tuğçe Alkaş / Mimar
Deniz Üstel / Mimar
Tarık Keskin / Mimar
Oğuzhan Aydın / Öğrenci
Burçak Sönmez / Öğrenci
Nazlıcan Nazlı / Öğrenci
Arzu Erdem / Mimar

Proje Ekibi:

Ervin Garip (Ekip Başı) / Y. Mimar

Banu Garip / Y. Mimar

Proje Ekibi:

Fatih Yavuz (Ekip Başı) / Y. Mimar

Emre Şavural / Mimar
Seden Cinesal / Mimar
Ramazan Avcı / Mimar
Mehmet Şen / Öğrenci
Neslihan Avcı / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı
Özlem Ersoy / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı

Proje Ekibi:

Umut İyigün (Ekip Başı) / Y. Mimar

Murat Aksu / Y. Mimar
David Rato / Mimar
Sibel Kurugül / Y. Mimar
Ceren Bek / Mimar
Anday Bodur / Mimar
Abuzer Sarı / İnşaat Mühendisi
Metin Dağıstanlı / Makine Mühendisi
Hayri Aydın / Elektrik Mühendisi
Onur Yüzen / Peyzaj Mimarı

Proje Ekibi:

Tolga İltir (Ekip Başı) / Mimar

Selçuk Doğramacı / Mimar
Bilge Kaan Duran / Mimar
Murat Hocaoğlu / Şehir Plancısı
Özlem Doğan Mangıroğlu / Peyzaj Mimarı
Bekir Ufuk Yıldırımer / İnşaat Mühendisi
İbrahim Kutlu Köroğlu / Makine Mühendisi
Ali Safi Öztürk / Elektrik Mühendisi

Proje Ekibi:

Alper Ünlü (Ekip Başı) / Y. Mimar
Deniz Aslan / Y. Mimar
Ozan Önder Özener / Y. Mimar
Mehmet Emin Şalgamcıoğlu / Y. Mimar

Yardımcılar
Özge Ünlü Demirkuşak / Y. Mimar
Fulya Menderes / Mimar
Gözde Temiz / Mimar
Turan Altıntaş / Mimar

Danışmanlar
Filiz Piroğlu / Çelik Yapılar
Metin Aydoğan / Betonerme Yapılar
Erhan Aslan / Makine Mühendisi
Serdar Çetin / Elektrik Mühendisi
Uğur Seymen / İnşaat Mühendisi
Arzu Nuhoğlu Kutkam / Y. Peyzaj Mimarı
Mehmet Ocakçı / Şehir Plancısı
Mustafa Sayar / Arkeoloji Ve Tarih
Orhan Demir / Y. Şehir Plancısı
Berrak Karaca Şalgamcıoğlu / Y. Makine Mühendisi – Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Proje Ekibi:

Hasan Özbay (Ekip Başı) / Y. Mimar

Tamer Başbuğ / Mimar
C. Baran İdil / Y. Mimar / Şehir Plancısı
Aslı Özbay / Mimar / Restoratör
Özlem Arvas / Mimar
Düşra Korkmaz / Mimar
Mahsure Köse / Restoratör
Murat Ölgün / Mimar

Etiketler

Bir cevap yazın