Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Yeni Şehitlik Tasarımları Fikir Projesi Yarışması Ön Seçim Sonuçları

Fikir projesi yarışmasının ön seçim sonuçları açıklandı.

Belirlenen ekipler şöyle:

  • Proje Ekibi:

Cem İlhan (Ekip Başı) – Mimar
Tülin Hadi – Mimar
Murat Ersoy – Peyzaj Mimarı

Danışmanlar:
Beyza Şat Güngör – Peyzaj Mimarı
Mustafa Akgül – Orman Mühendisi
Ayşen Urfalıoğlu – Çağdaş Sanatçı, Ressam

  • Proje Ekibi:

Arda İnceoğlu (Ekip Başı) – Mimar
Burcu Serdar Köknar – Mimar
Frederico Fialho Teixeira – Medya Sanatçısı, Mimar
İpek Yürekli – Mimar
Cevdet Erek – Sanatçı, Mimar
Dilek Yürük – Peyzaj Mimarı

Danışmanlar:
Necati İnceoğlu – Mimar
Mine İnceoğu – Mimar

  • Proje Ekibi:

Alper Derinboğaz (Ekip Başı) – Y. Mimar
Melike Altınışık – Y. Mimar
Nilüfer Çalışkan – Peyzaj Mimarı

Danışmanlar:
Günkut Akın – Y. Mimar
Ömer Kanıpak – Y. Mimar

  • Proje Ekibi:

Doğu Kaptan (Ekip Başı) – Mimar
Ömer Selçuk Baz – Mimar
Okan Bal – Şehir Plancısı
Ece Özdür – Mimar
Ege Battal – Mimar
Tuğgen Kukul – Mimar
Tamer Aksu – Mimar
Uğur Mendi – Mimar
Cihan Poçan – Mimari İllustrator
Marco Lombardini – Mimar
Murat Er – Mimar
Yonca Temizkan – Sanatçı
Erkan Göray – Şehir Plancısı
Sema Uğurlu – Mimar
Gabriella Colacicco – Mimar
Süheyda Aylin İnce – Mimar
Ufuk İpek Çevik – Mimar
Meriç Hızal – Heykeltıraş
Seda Kurt – Peyzaj Mimarı

Danışmanlar:
Hüseyin Kaptan – Şehir Plancısı
Mario Seccia – Mimar
Luca Catalano – Peyzaj Mimarı
Mithat Atabay – Tarihçi
Havva Ayça İnce – Kent Sosyoloğu
Deniz Ünsal – Müzebilimci
Enza di Pinto – Mimar

  • Proje Ekibi:

Arman Akdoğan (Ekip Başı) – Mimar
Felix Madrazo – Mimar
Arzu Eralp – Şehir Plancısı
Onur Can Tepe – Mimar
Bahar Akkoclu – Mimar
Albert Richters – Mimar
Bibiana Paez Blanca – Mimar
Seda Soylu – Mimar
Jose Cocchiararo – Mimar
Arzu Nuhoğlu Kutkam- Y. Peyzaj Mimarı
Belma Şahiner – Peyzaj Mimarı
Zeynep Pak – Y.Peyzaj Mimarı
Begüm Özerk – Peyzaj Mimarı
Tonatiuh Martinez Maldonado – Peyzaj Mimarı
Hugo Ignacio Sanchez Toledo – Mimar
Luis Eduardo Guisar Benitez – Mimar
Renata Gallegos Marquez – Peyzaj Mimarı
Adan San Juan Fuentes – Mimar
Adriana Leal Rosales – Peyzaj Mimarı
Fernanda Garcia Alba Garciadiego – Mimar
Gabriela Castillo Flores – Mimar
Karla Paola Lopez Carrillo – Mimar
Alejandra Aguirre Renteria – Mimar
Lokman Erdemir – Tarihçi

  • Proje Ekibi:

Nevzat Oğuz Özer (Ekip Başı) – Mimar
Rahmi Aksungur – Heykeltıraş
Yasemen Say Özer – Mimar
Neslihan Cansu Akman – Mimar
Özlem (Kuzgun) Kırak – Peyzaj Mimarı

  • Proje Ekibi:

Hakan Evkaya (Ekip Başı) – Mimar
Kutlu İnanç Bal – Mimar
Halim Perçin – Peyzaj Mimarı
F. Mustafa Şahin – İnşaat Mühendisi
Gökçen Bayhan – Makina Mühendisi
Cihan Öztürk – Elektrik Mühendisi

Danışmanlar:
Reyhan Körpe – Arkeolog, Tarihçi
Mithat Atabay – Tarihçi

Yardımcılar:
Mehmet Yılmaz – Yapı Öğretmeni
Selen Öztürk – Öğrenci
Jülide Arzu Uluçay – Öğrenci

  • Proje Ekibi:

Mehmet Vehip Kütükçüoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Haşim Ertuğ Uçar / Y. Mimar
Evren Başbuğ / Y. Mimar
Umut Başbuğ / Mimar
Yrd. Doç. Dr. Ahenk Yılmaz / Y. Mimar
Öykü Kocaman / Peyzaj Mimarı

Danışmanlar
Doç. Dr. Güven İncirlioğlu / Y. Mimar, Sanatçı, Akademisyen
Ece Akay / Heykel Sanatçısı, Akademisyen

Yardımcılar
Can Özcan / Y.Mimar
Dilşad Kurtoğlu / Y.Mimar

  • Proje Ekibi:

Murat Bektaş (Ekip Başı) – Peyzaj Mimarı
M. Ufuk Ertem – Mimar
İ. Yavuz Özkaya – Mimar
Yavuz Karabel – Şehir Plancısı
Simin Şay – Arkeolog, Koruma-Onarım Uzmanı
Ali Ergin – İç Mimar ve Çevre Tasarımcı

Yardımcılar:
Anıl İyidayanç – Peyzaj Mimarı
Metehan Koyaş – 3D Görselleştirme Uzmanı
Abdullah Akagündüz – 3D Görselleştirme Uzmanı
Ozan Karasüleymanoğlu – Grafik Tasarımcı

  • Proje Ekibi:

Özcan Uygur (Ekip Başı) – Y. Mimar
Semra Uygur – Y. Mimar
Seden Cinasal – Mimar
Ramazan Avcı – Mimar
Emre Şavural – Mimar
Fatih Yavuz – Y. Mimar
Elvan Ender – Y. Peyzaj Mimarı

Etiketler

1 Yorum

  • Avataryusuf-burak-dolu says:

    – Ön seçimli yarışmalarda jüri bir rapor yayınlamıyor mu?
    – Ekiplerdeki TC vatandaşı olmayan mimar ve peyzaj mimarları şartnamenin 3. maddesinde yer alan TMMOB’a bağlı meslek odalarına kayıtlı mı? Değillerse neden şartnamede böyle bir şart vardı? Bu şekilde 3 ekip seçilmiş.

Bir cevap yazın