Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Raportörlüğe teslim edilen 31 proje arasından ödül almaya hak kazanan ekipler belli oldu.

Eşdeğer Ödül

Ekip

  • Nurhak İnan Karaçay – Peyzaj Mimari 
  • İlker Ertuğrul – Y.Mimar 
  • Amber Eroyan – Şehir Plancısı

Danışmanlar

  • Nurten Doğan Ertuğrul – Y.Çevre Mühendisi 

Yardımcılar

  • Zeynep Oba – Y.Mimar

Eşdeğer Ödül

Ekip

  • İbrahim Alp – Şehir Plancısı
  • Jülide Alp – Şehir Plancısı 
  • Oknur Çalışkan – Mimar 

Danışmanlar

  • Mehmet Zeyat Hattapoğlu – Peyzaj Mimarı

Eşdeğer Ödül

Ekip

  • H. Büşra Al – Y.Mimar
  • Berrin Özdemir – Mimar
  • İlker İğdeli – Y.Mimar

Danışmanlar

  • Adem Altıntaş -Şehir Plancısı
  • Sena İkiz – Peyzaj Mimarı 

Yardımcılar

  • Ozan Çelik – Öğrenci 
  • Bihter Öztürk – Mimar 
  • Tolgahan Akbulut – Şehir Plancısı
  • Çağla Özardalı – Mimar 
  • Salih Özkan Dursun – Mimar
  • Özge Taşar – Öğrenci
  • Aykut İğdeli – Öğrenci –
  • Elif Gözlügöl – Mimar
  • Sine Yeşilkaya – Mimar

Eşdeğer Ödül

Ekip

  • Süleyman Akkaş – Mimar
  • Nihal Şenkaya Akkaş – Mimar

Danışmanlar

  • Gülsev Kapucu – Peyzaj Mimarı
  • Nevzat Utkan Ilıcalı – Şehir Plancısı

Yardımcılar

  • Cihat Ömer Akgün – Mimar 
  • Bahar Taşçı – Öğrenci
  • Yasin Gül – Öğrenci 
  • Özlem Reis – Öğrenci 

Eşdeğer Ödül

Ekip

  • Seçkin Kutucu – Y.Mimar
  • Ebru Yılmaz – Y.Mimar 
  • Yonca Kutucu – Mimar

Danışmanlar

  • Uğur Bozkurt – Y.Şehir Plancısı 
  • Elvin Sönmez Güler – Peyzaj Mimarı
  • İlker Kahraman – Y.Mimar

Yardımcılar

  • Beyza Nur Beydilli – Mimar 
  • Esra Cevizci – Mimar
  • Can Hoş – Öğrenci 
  • Oğuzhan Zeytinoğlu – Mimar
  • Engin Tayfun Bakış – Öğrenci
  • Eric Ogwal – Öğrenci
  • Orhan Asan – Öğrenci

 

Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Tarık Yaşar – Peyzaj Mimarı
  • Tuğyan Kepkep – Peyzaj Mimarı
  • Tunay Kantürer – Mimar

Danışmanlar

  • İbrahim Cihan Kondumer – Şehir Plancısı

Yardımcılar

  • Alican Karalar – Öğrenci 
  • Lizge Oturan – Öğrenci 
  • Zeynep Günöz – Öğrenci 
  • Suat Batuhan Esirgen – Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Sacit Arda Karaatlı – Mimar
  • Lebriz Atan – Mimar

Danışmanlar

  • Elif Demiroğlu – Şehir Plancısı 
  • Süveyda Bayraktar Atagür – Peyzaj Mimarı

Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Ahmet Ünveren – Y.Mimar
  • Ahmet Onkaş – Mimar 
  • Can Görgün – Mimar

Danışmanlar

  • Ahmet Onur Altun – Şehir Plancısı
  • Sema Boyoğlu – Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Ulufer Çelik – Mimar 

Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Metin Kılıç- Mimar
  • Dürrin Süer Kılıç – Mimar
  • Deniz Güner – Dr.Mimar
  • Fulya Selçuk – Mimar 
  • Ali Can Helvacıoğlu – Mimar
  • İrem İnce – Şehir Plancısı 
  • İpek Kaştaş Uzun – Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Binnaz Uygur – Öğrenci 
  • Zeynep Soysal – Öğrenci
  • Ali Yontucu – Öğrenci 
  • Enise Hatipoğlu – Öğrenci 
  • Merve Kartal – Öğrenci
  • Gökçe Çelikbilek – Öğrenci 
  • Diclehan Bekir – Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Ayhan Usta – Y.Mimar
  • Gülay Usta – Y.Mimar
  • Ali Kemal Şeremet – Mimar

Danışmanlar

  • Engin Aktaş – Peyzaj Mimarı
  • Adem Altıntaş – Şehir Plancısı

Yardımcılar

  • Ahmet Türel – Mimar 
  • İbrahim Yılmaz – Mimar 
  • Göksu Özalp – Öğrenci 
  • Bekir Topaloğlu – Öğrenci 
  • Melih Kamoğlu – Öğrenci 
  • Ayşegül Ken – Öğrenci
  • Merve Caymaz – Öğrenci
  • Özge Özökçe – Öğrenci
Etiketler

Bir cevap yazın