GAD MIPIM Architectural Review Future Awards’ta Büyük Ödül’e Layık Görüldü

MIPIM Architectural Review Future Awards 2013'de Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak Autopia projeleriyle “Retail” kategorisinde Büyük Ödül'e layık görüldü.

Keleşoglu-Gül İnşaat ortaklığında yapımına başlanan projenin mimarlığını Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak üstleniyor. Avrupa’nın teması sadece otomobil olarak belirlenen ilk alısveriş merkezi Autopia, dünyadan mimar ve yatırımcıların bir araya geldiği, her yıl Cannes’da düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’de 13 Mart gecesi ödül alacak.

MIPIM Hakkında

Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM, 1989 yılından beri Fransa’nın Cannes kentinde Reed Midem tarafından düzenleniyor. MIPIM, uluslararası yatırımcıların, otel gruplarının ve perakendecilerin, şehir plancıları ile buluştuğu dünyanın önde gelen emlak pazarlarından biri. Fuar, bütün gayrimenkul profesyonellerini, gayrimenkul karar vericilerini aynı anda aynı yerde bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına ve küresel bir ağ oluşturulmasına fırsat yaratıyor. Reed Midem, 1989 yılından bu yana, gayrimenkul sektörü için büyük fuar ve konferans organizasyonlarını hayata geçiriyor. 

Türkiye ekonomisinin gelişen gücü, Türkiye’nin en büyük dinamik gayrimenkul sektörlerinden birine sahip olması, uluslararası yatırımcılar tarafından Türkiye’ye artan ilgi, MIPIM Fuarı’nda artan Türk firma katılım sayısı gibi sebeplerle MIPIM’de 2013’te “ONUR ÜLKE TÜRKIYE” seçidi.

Etiketler

Bir cevap yazın