G Plus’tan Modüler Ofisler

Mar Yapı, İstanbul Güneşli'de hayata geçirdiği yeni projesi "G Plus" projesinde Modüler olarak birleştirilebilme imkânı da olan ofisler yer alıyor.

Mar Yapı, İstanbul Güneşli’de hayata geçirdiği yeni projesi “G Plus”ta konuttan sonra ofis satışlarına odaklandı. İlk etabı 260 konuttan oluşan G Plus’taki dairelerin % 80’ini ilk 5 günde satan Mar Yapı, 10 Haziran 2011’de satışa çıkardığı 44 adet ofisin ise 26 tanesini satarak yaklaşık % 60 oranında satış rakamına ulaştı. G Plus’ın ilk etabında satışa çıkan ofislerden 18’i ise halen satışta ve yeni sahiplerini bekliyor.Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, ofis satışlarında kısa sürede yakaladıkları başarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Projemizdeki Mar Yapı’nın kalite standardı, başarıyı kendiliğinden getiriyor. Yüksek nitelikli ofislerimiz, İstanbul’un yükselen bölgesi Güneşli’deki yerini almak isteyenler için önemli fırsatlar sunuyor. Toplam 44 ofisten 26’sını zaten sattık. 18 adet ofisimizin de kısa sürede tükeneceğini tahmin ediyoruz. Projemize yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz.”

80 m2‘den başlıyor

G Plus’ın ilk etaptaki ofislerinin büyüklüğü 80 m2‘den başlıyor. Ofislerin büyüklükleri 80 m2 ve katları şeklinde artabiliyor. Modüler olarak birleştirilebilme imkânı da olan ofislerde merkezi ısıtma ve soğutma sistemi bulunuyor. 3.20 metre yüksekliğindeki ofislerin m2 satış fiyatı ise 4500 TL.

Her biri bağımsız ıslak hacme sahip ofislerin pencereleri de açılabiliyor. ISS tarafından yönetimi yapılacak ofislerin mülk sahipleri, G Plus’ın spor merkezi, yüzme havuzu gibi tüm sosyal donatılarından faydalanma imkânına da sahip olacak. Ofis çalışanları ise ilk etaptaki kuaför, kuru temizleme, eczane gibi toplam 40 adet ticari üniteden faydalanabilecek. G Plus’ın ilk etaptaki ticari ünitelerinin büyüklükleri ise 33 – 704 m2 arasında değişiyor.

Etiketler

Bir cevap yazın