Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bizimköy Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık yerleşkesinin tasarımı için açılan Bizimköy Mimari Proje Yarışması'nın kazananları belirlendi.

Kazanan ekipler şu şekilde:

1.ÖDÜL

22 – 58036

Müellifler
Lebriz ATAN KARAATLI Mimar – (Ekip Başı)
Sacit Arda KARAATLI Mimar
Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR Peyzaj Mimarı
Mustafa Yavuz BİLGİÇ İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Naz AKDEMİR Mimarlık Öğrencisi
İzel KAVUZLU İç Mimarlık Öğrencisi

2.ÖDÜL

06 – 74130

Müellifler
Erol KALMAZ Mimar
Kemal BAL Mimar
Nil BIÇAK Y.Mimar
Kerem BOSTAN Mimar
Kemal Doruk KAPLAN İnşaat Mühendisi
Arzu Güler Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Demet SATI Öğrenci
Ali GÜRER Mimar
İdil BAYAR Mimar
Merve Meriç ERCAN Mimar
Danışmanlar
Ergin KALMAZ Hukukçu

3.ÖDÜL

40 – 34062

Müellifler
Kerem PİKER Mimar – (Ekip Başı)
Nursen GÜMÜŞSOY KISAR Peyzaj Mimarı
Mustafa İspir GÜRBÜZ İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Baran AYBARS Mimar/İnşaat Mühendisi
Duygu BİNGÜL AYDIN Mimar
Zeynep KAYA Mimarlık Öğrencisi
Perçin ÖZGEN Makine Teknikeri

1.MANSİYON

30 – 81630

Müellifler
Cihan SEVİNDİK Mimar – (Ekip Başı)
Sıddık GÜVENDİ Mimar
Gökşen Ezgi BOZ Peyzaj Mimarı
Can SIRLIBAŞ İnşaat Yüksek Mühendisi
Danışmanlar
Oya ESKİN GÜVENDİ Mimar
Sanem MÜŞTAK SEVİNDİK Mimar
Yardımcılar
Zehra YEGİN Mimar
Kerem KARACAOĞLU Öğrenci

2.MANSİYON

78 – 73941

Müellifler
Alişan ÇIRAKOĞLU Y.Mimar – (Ekip Başı)
Ilgın AVCI Mimar
Eda EKİM YILMAZ Peyzaj Mimarı
Efkan SOLMAZ İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Batuhan KUMRU Mimar
Aslıhan SÜCÜLLÜ Mimar
Berrin KARADAĞ Öğrenci
Münür ÖZÇELİK Öğrenci

3.MANSİYON

66 – 83791

Müellifler
Ömer Selçuk BAZ Mimar – (Ekip Başı)
Burçin AKCAN ÜNAL Mimar
Ece ÖZDÜR Mimar
Seda KURT ŞENGÜN Peyzaj Mimarı
Ahmet TOPBAŞ İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Pınar KILIÇ Mimar
Atakan KOCA Mimar
Beyza AYAZ Mimarlık Öğrencisi
Gizem KADIOĞLU Mimar
Emre ENGİN Mimar
Danışmanlar
Hüseyin KAHVECİOĞLU Mimar
Okan BAL Mimar

4.MANSİYON

63 – 84153

Müellifler
Eşref GÖKALP Mimar – (Ekip Başı)
Barancan ŞAHİN Mimar
Burcu AKGÜN Mimar
Ayça Özlem İLGIN Mimar
Özge TÜRKOĞLU Peyzaj Mimarı
Hüseyin SAÇ Yüksek İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Cansel ENİŞ Öğrenci
Melike DOĞANLAR Öğrenci
Sefa ÇELİK Öğrenci
Danışmanlar
Ünal ŞAHİN Mimar
Fikret ZORLU Şehir Bölge Planlama
Nizai GROUNİ Mimar
Buse ŞAHİN Mimar

5.MANSİYON

33 – 24375

Müellifler
Savaş EKİNCİ Mimar – (Ekip Başı)
Arbil ÖTKÜNÇ Mimar
Ayşegül ÖZDEK Mimar
Uğurcan TORUN Mimar
Atilla KADIOĞLU Mimar
Mehmet Selim ÖKTEN Yüksek İnşaat Mühendisi
Server Hazal BOZKURT Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Görkem Arslan KILINÇ Mimar
Nevin AKTAŞ Seramik Sanatçısı

SATINALMA ÖDÜLÜ

17 – 52073

Müellifler
Aslıhan ŞENEL Yüksek Mimar
Bihter ALMAÇ Yüksek Mimar
Buse ÖZÇELİK Yüksek Mimar
Ekin ERYILMAZ Mimar
Gamze KAYA Mimar
Ece DURAN Mimar
Umut Almaç Yüksek İnşaat Mühendisi
Semiha ALTINTAŞ ÖZTÜRK Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Taylan KARABAŞ Öğrenci
Nida EKENEL Öğrenci
Nida BİLGEN Öğrenci
Nijat MAHAMALİYEV Öğrenci
İrem KORKMAZ Mimar
Cemil ÇALKICI Mimar
Seçil YATAN Mimar
Tildem KIRTAK Mimar
Eda ÜNERDEN Öğrenci
Merve YILDIRIM Öğrenci
Metehan GÜRSU Öğrenci

SATINALMA ÖDÜLÜ

57 – 73541

Müellifler
Kerim MİSKAVİ Mimar
Betül AY Yüksek İç Mimar
Derya TEZEL Mimar
Selin ETKİNÖZ TUNCER Peyzaj Mimarı
Onur GÜLEÇ Yüksek İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Duygu KISACIK KARAMAN Mimar
Emre KALE Mimar
Sena BAŞGÜL Mimar
Eda GÜLHAN Mimar
M.Efe YÖRÜKOĞLU Mimar
Danışmanlar
Deniz Aslan Y.Mimar Peyzaj Tasarımcısı

SATINALMA ÖDÜLÜ

65 – 71843

Müellifler
Serkan ATEŞ Mimar
Fatih KORKMAZ Mimar
Tevfik Saygın ÖZCAN Mimar
Nizam Onur SÖNMEZ Mimar
Derya UZAL Mimar
Eda YEYMAN Mimar
Esra Melis YÜKSEL Peyzaj Mimarı
Hakan ÇATALKAYA İnşaat Mühendisi

Etiketler

Bir cevap yazın