Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 1. Grup Sonuçları Açıklandı

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması'nda 1. grup sonuçları açıklandı.

İstanbul Küçükçekmece Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Sıddık Güvendi, Tuna Han Koç, Barış Demir, Oya Eskin Güvendi
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: İhsan Murat Tabanlıoğlu, Melkan Tabanlıoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Özgür Bingöl, İlke Barka, Tuğba Bilgiç, Berna Göl, Merve Şen
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Yakup Hazan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Selim Velioğlu, Erce Funda, Orkun Özüer, Ersen Gömleksiz

Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ferda Dedeoğlu Bozkurt, Eda Dedeoğlu, Seda Dedeoğlu, Pınar Gülpınar
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Orhan Ersan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Ömer Selçuk Baz
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Kürşat Aybak, Can Çakır, İzzet Naci Çetingök, Bilge Develi, Hale Serttaş, Nihal Alp, Ayşe Çetingök
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Turgut Toydemir, Cengiz Yeter, Erhan Toydemir, Tuğçe Akyurt

İzmir Bornova Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Mücip Ürger, Ali Özer
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Yavuz Selim Sepin
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Nimet Aydın
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Erdal Kemahlıoğlu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: İlgi Karaaslan, Nuran Ünsal
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Tayyibe Nur Çağlar, Adnan Aksu, Ezgi Başar, Zehra Aksu

Kocaeli Cephanelik Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Özcan Uygur, İnanç Eray, Semra Uygur
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Oral Göktaş, Sevince Bayrak
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Murat Aksu, Umut İyigün
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehmet Murat Uluğ, Eylem Pala Uluğ
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent İnce
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent Timurhan, Reha Benderlioğlu, Azimet Karama, Bülent Biroğlu

Muğla Milas Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Bünyamin Derman
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Burçin Yıldırım, Pınar Gökbayrak, Ali Eray
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Evren Başbuğ, Can Tamirci, Hüseyin Komşuoğu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Can Ersan, Orçun Ersan, Nilgün Deniz, Uğur Furtana
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Hülya Turgut, Cem Erözü
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Emin Balkış, Elvan Çalışkan, Mustafa Batu Kepekçioğlu, Volkan Taşkın, Ali Önalp

Aydın Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Nihat Eyce, Aslı Özbek, Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Rahmi Uysalkan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Can Elmas, Çağla Akyürek Elmas
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehpare Evrenol

Şanlıurfa Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Cem İlhan
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Şükrü Ünal, Ekin Çoban Turhan, Ercan Çoban, Yurdanur Sepkin, Öner Olcay
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Devrim Çimen, Sertaç Erten
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mustafa Mürşit Günday
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Şeniz Erdoğan, Taner Erdoğan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Cahit Kumru Alpaydın

Adana Seyhan Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ayhan Usta, Gülay Usta, Ali Kemal Şeremet
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Ümit Sirel, Ayşe Sirel, Burak Tursoy, Erkal Şahoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Üstünal, Mustafa Necati Gündüz, Muhsin Kapuci, Abdulmelik Aydın, Hasan Aydın, Lamia Tuğçe Esirkış
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Özkan Özgür, Kutlay Batur, Serap Güler, Yeşim Güler, Özge Ançel Kutluoğlu, Necla Yeşil Kitaplı
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Aytek İtez, Neşe İtez

Yarışmanın jüri tutanaklarına buradan, jüri raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın