Edirne Belediyesi Selimiye Camii ve Çevresi Ulusal Kentsel Tasarım Proje Yarışması Sonuçlandı

Edirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından 10 Aralık 2009 tarihinde açılan Selimiye Camii Çevresi Ulusal Kentsel Tasarım Proje Yarışması'nın sonuçlarına göre kazananlar şu şekilde...

Yarışma Sonuçlarına Göre:

Ödüller

Birincilik Ödülü
Beril Serbes -Mimar-Ekipbaşı(Beykent Üni.)
Dilan Yüksel-Mimar (İTÜ)
Emre Açar-Mimar (İTÜ)
Gürkan Kaya-Şeh.Pl.-(YTÜ)
Nazife Tuğçe Onuk-Peyzaj Mim.-(Ege Üni.)

Danışman
Orkun Özüer

Yardımcılar
Sevim Uyan
Ezgi Akgün (Maket)
Zeynep Uğur Anan (Maket)
Miray Başaran (Maket)
Neslihan Avşarlıgil (Maket)
Murat Peker
Serap Bilgen

İkincilik Ödülü:
Namık Erkal-Dr.Mimar- Ekipbaşı(ODTÜ)
Tülin Göçer Munzur-Peyzaj Mim.(Bilkent Üni.)
Turan Türkal-Mimar (İZM.Y.T.ENS.)
Zeynep Aktuna-Y.Şeh.Pl. (ODTÜ)
Hüseyin Bütüner-Y.Mimar (ODTÜ)

Yardımcılar:
Elif Karaelmas Mimar
Işıl Sencar Y.Mimar
Berna Kerimoğlu Mimar
Gülsel Satoğlu Mimar
Burcu Bilgenoğlu İç Mimar
Jihat Bozarslan Mimar

Üçüncülük Ödülü:
Evren Başbuğ-Mimar-Ekipbaşı-(ODTÜ), Y.Mimar (İst.Bilgi Üni.)
İnanç Eray-Mimar -(ODTÜ), Y.Mimar (Arch.Ass.-UK)
Ceyhun Baskın-Mimar -(ODTÜ), Y.Mimar (Arch.Ass.-UK)
Aslıhan Coşkun-Şeh.Pl.-(Dokuz Eylül Üni.)
Mehmet Ali Aygün-Pey.Mim-(Atatürk Üni.)

Danışmanlar:
İlgi Karaaslan-Mimar-(MSGSÜ), Y.Mimar (LON.METP.UNI.-UK)
Doğuş Baldan-Şeh.Pl.-(Dokuz Eylül Üni)

Mansiyon Ödülleri

Birinci Mansiyon:
A.Tamer Başbuğ-Mimar, Ekipbaşı(A.D.M.M.A)
C.Baran İdil-Şeh.PL.Y.Müh.Mimar (İTÜ)
Hasan Özbay-Y. Mimar,(A.D.M.M.A-ODTÜ)
Aslı Özbay-Y. Mimar,(MSÜ-ODTÜ)
Gamze Özer-Şeh.Pl.(G.Ü.M.M.F)
Serpil Öztekin-Peyz.Mim.(Ankara Üni.)

Yardımcılar:
Tuba Tuncalı(MSGÜ)
Mustafa Kaan Özdoğan(DEÜ)
Cihan Sevindik (DEÜ)
Duygu Köse (DEÜ)
Özlem Ünal (MÜ)
Dilara Ölmez (GÜMMF)
V.Murat Ölgün (GÜMMF)
Müge Bilgi (ODTÜ)
Yılmaz Manav (GÜMMF)
Banu Çınar (GÜMMF)

İkinci Mansiyon:
Ümit Tarık Yaşar Peyz.Mim.-Ekipbaşı( Bilkent Üni.)
Bilge Kalfa Y.Mimar (İTÜ)
Onur Kemal Kösedağ Mimar (İTÜ)
Sedvan Teber Şh.Pl., Bl.Pl (ODTÜ)
Nilüfer Çalışkan Peyz.Mim. (İTÜ)
Mehmet Gören Maket

Üçüncü Mansiyon:
Ervin Garip- Ekipbaşı-Dr.Mimar-(İTÜ)
Banu Garip- Mimar-(İTÜ)
Alev Özkan-Şeh.Böl.Pl.-(İTÜ)
Kamer Özaydan-Pey.Mim -(Bilkent Üni.)

Yardımcı
Meriç Vapur

Dördüncü Mansiyon:
Rahmi Uysalkan -Ekipbaşı-Mimar-(ODTÜ, TUWİEN)
Ömer Selçuk Baz-Mimar-(Uludağ Üni.)
Abdurrahman Çekim-Mimar-(YTÜ)
Sevilay Uğur- Mimar-(YTÜ)
Emine Didem Durakbaşa-Y.Mimar-(TUWİEN)
Okan Bal-Şeh.Pl.-ODTÜ
Gülay Mizan Yamanlı-Y.Şeh.Pl-Peyz.Pl (YTÜ)
Sabiha Sezi Zaman – Şeh.Pl(YTÜ)
Senem Özet-Peyz.Mim.(İÜ)

Yardımcılar
Hanifi Sekmen (Balıkesir Üni.)

Beşinci Mansiyon:
Özgür Güller-Ekipbaşı-Mimar-(Dokuz Eylül Üni.)
Ebru Güller- Mimar-(Dokuz Eylül Üni.)
Metin Büyükkestelli- Mimar-(Dokuz Eylül Üni.)
Hilmi Evren Erdin- Şh.Böl.Pl.(Dokuz Eylül Üni.)
Oya Erdin- Şh.Böl.Pl.(Dokuz Eylül Üni.)
Serdar Simsar- Şh.Böl.Pl.(Dokuz Eylül Üni.)
Oya Yertutmazlar-Peyz.Mim.(Ege Üni.)

Etiketler

Bir cevap yazın