Creavit Bayileri Antalya’da Buluştu

Creavit bayileri, değişim ritmini yakalamak için Antalya’da buluştu.

Seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyası ve armatür sektörünün global Türkmarkası Creavit, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinin bir araya geldiği bayi toplantısını, bu seneAntalya Belek’te gerçekleştirdi. 16-18 Mart tarihleri arasında Antalya Rixos PremiumBelek’te yapılan bayi toplantısında 250 bayi bir araya geldi. “Ritmi yakala” mottosuyla,Creavit son yıllarda yaptığı yatırımlarını, sektördeki yenilikçi adımlarını ve gelecek vizyonunukatılımcılarla paylaştı.

Toplantı, Creavit Genel Müdürü Hasan Tuzcuoğlu’nun konuşması ile başladı. 2017 senesiCreavit için nasıl geçti, yapılan yatırımlar neler ve Creavit’in gelecek vizyonu konuşmayakonu olurken, devamında söz alan Yurtiçi Satış Direktörü Murat Gözüpek, Creavit’in hergeçen gün artan pazar payı, gelişen bayi yapılanması ve satış rakamlarından bahsetti. İhracat Direktörü Cem Meriç Yılmaz ise Creavit’in halihazırda 65 ülkeye ihracat yapan globalbir Türk markası olma serüvenini katılımcılarla paylaştı. Sonrasında söz alan Pazarlama Direktörü Ebru Uzluer, Creavit’in 360 derece iletişim stratejileri, 2018 senesi ile başlayan tv reklam kampanyası, dijitalin gücü ve sosyal medya yatırımlarını paylaşırken, sürekli gelişen,değişen, güçlenen Creavit’in iş ortaklarına pazarlama alanında ne gibi yenilikler sunacağınıtanıttı. Son olarak söz alan Creavit Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakcı, yarım asırlıksektör tecrübesi ile geçmişten günümüze Creavit’i, karşılaşılan zorlukları ve bunları aşarkenüretim temelli olmaktan pazarlama bakış açısına nasıl geçildiğini özetledi. Sözlerini tamamlarken değişimin ritmini herkesin yakalamasını temenni ederek, Creavit’e duyduklarıgüven ve verdikleri destekten ötürü tüm bayilere teşekkürlerini sundu.

Toplantı sonrasında Creavit satış şampiyonları plaketlerini alırken, toplu fotoğraf çekimi ile toplantı programının öğlenden önceki bölümü tamamlanmış oldu. Öğlenden sonraki program, Gazeteci Emin Çapa’nın Türkiye ve dünyadaki teknolojik gelişmeler, eğitim,ekonomik konjektür ve Türkiyedeki durumu özetleyen keyifli sunumu ile başladı. Bilgiteknolojileri ve eğitiminin önemine vurgu yaparken, gelişen ve değişenin kazanacağınısöyleyen Emin Çapa da, ritmi yakalayın dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın