Çanakkale Belediyesi Sosyal Konutlar Mevkii Kentsel Yenileme Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

1. Ödül

Oknur ÇALIŞKAN – Ekip Başı – Mimar -(İTÜ)
Mehmet Zeyat HATTAPOĞLU – Peyzaj Mimarı (Ankara Üni.)
İbrahim ALP – Şehir Plancısı – (YTÜ)
Jülide ALP – Şehir Plancısı – (YTÜ)

Danışman
Ahmet Erdem HABERDAR – İnşaat Müh.- (İTÜ)  

2. Ödül

Özgür BİNGÖL – Ekip Başı – Y. Mimar – (MSGSÜ)
İlke BARKA – Y. Mimar (MSGSÜ)
Tuba BİLGİÇ – Mimar – (MSGSÜ)
Merve ŞEN – Mimar (MSGSÜ)
Nermin TİRBEN – Peyzaj Mimarı (AÜ)
Ebru FİRİDİN ÖZGÜR – Şehir Plancısı – (MSGSÜ)

Danışman
A. Günkut BARKA – İnşaat Mühendisi – (İTÜ) 

3. Ödül

Adnan AKSU – Ekip Başı Mimar – (GÜMMF)
Tayyibe Nur ÇAĞLAR – Y. Mimar (ADMMA)
Zehra AKSU – Mimar – (GÜMMF)
Ezgi BAŞAR – Mimar – (GÜMMF)
Neslinaz AKSU – Peyzaj Mimarı (İTÜ)
İlayda ASAK – Şehir Plancısı – (GÜMMF)

Danışman
Mehmet Zafer KINACI – İnşaat Mühendisi – (ODTÜ)

Yardımcılar
Arif Burak TİLBE
Ayla AYDIN
Ayşe Asena ARAS
Cansu MUMAY
Duygu GÖKOĞLU
Safiye GÜVENÇ
Serkan NURMAN
Zehiha Burcu DEMİRCİ

Mansiyon

Umut İYİGÜN – Y. Mimar – Ekip Başı (İTÜ)
Murat AKSU – Y. Mimar (İTÜ)
Mehmet Ali YÜZER – Şehir Plancısı (İTÜ)
Onur YÜZER – Peyzaj Mimarı (İÜ)

Danışman
Abuzer SARI – İnşaat Mühendisi – (YTÜ)

Yardımcılar
David RATO – Mimar – (UTL)
Sibel KURUGÜL – Y. Mimar (İTÜ)
Ceren BEK – Mimar – (İTÜ)
Mert YILDIRIM – İç Mimar (İTİCÜ)
Mustafa YILDIZ – Mimar (ODTÜ)
Hüseyin ÇİĞDEM – Mimar (TÜ);
Selen KARASEYFİOĞLU – Stajyer (ODTÜ)
Çağlan ÇELEBİ – Stajyer (ODTÜ)

Mansiyon

Burak MANGUT – Ekip Başı – Mimar (MSGSÜ)
Nezahat Melis ERAYDIN – Mimar (MSGSÜ)
Sidal ÇAKIR – Şehir Plancısı (MSGSÜ)
Emine UZUNHASANOĞLU – Peyzaj Mimarı (İÜ)

Mansiyon

Serap GÜRSOYTRAK – Ekip Başı – Mimar (GÜ)
Ümit Nevzat UĞUREL – Şehir Plancısı (ODTÜ)
Sinem ÖZDEDE – Peyzaj Mimarı (AÜ)
Yüksel KONKAN – İnşaat Mühendisi (ODTÜ)

Danışman
F. Bozkurt GÜRSOYTRAK- (ADMMA)

Yardımcılar
Can ERDOĞAN – Mimar (SDÜ)
Selin ÖZGÜN – Mimar – Öğrenci (GÜ) 

Satın Alma

Nergis Saadet PARLAK – Ekip Başı – Mimar (ODTÜ)
Yiğit ACAR – Mimar (ODTÜ)
Aslı ARDA – Mimar (ODTÜ)
Emre KAYGUSUZ – Şehir Plancısı (ODTÜ)
Tuğyan KEPKEP – Peyzaj Mimarı (İTÜ)
Orhan Mete IŞIKOĞLU – İnşaat Mühendisi (ODTÜ)

Yardımcılar
Mert TOSUN – Endüsri Ürünleri Tasarımcısı (ODTÜ)
Ensar TEMİZEL
Zuhal ACAR
Özgün ÖZÇAKIR

Satın Alma

Alişan ÇIRAKOĞLU – Ekip Başı – Mimar (ODTÜ)
Ilgın AVCI – Mimar (İTÜ)
Deniz ÇAVUŞ – Şehir Plancısı (MSGSÜ)
Eda EKİM – Peyzaj Mimarı (İTÜ)

Danışman
Sıdıka Gülsün PARLAR – İnşaat Mühendisi (YTÜ)

Yardımcılar
Deniz YAZICI – Mimar (YTÜ)
Aslı İNGENÇ – Mimar (YTÜ)
Diğdem ANGIN – Mimar (İTÜ)
Oya ESEN – Mimar (BAU)
Batuhan KUMRU – Öğrenci (UÜ)
Altuğ ÇIRAKOĞLU

Satın Alma

Arbil ÖTKÜNÇ – Ekip Başı – Dr. Mimar (MSÜ)
Savaş EKİNCİ – Dr. Mimar (MSÜ)
Halit Can GÖRGÜLÜ – Y. Mimar (MSGSÜ)
Nazire Papatya SEÇKİN – Dr. Peyzaj Mimarı (İÜ)
Erkan ATAMAN – Şehir Plancısı (MSGSÜ)

Danışman
Mehmet Selim ÖKTEN – Dr. İnşaat Mühendisi (SÜ)

Yardımcı
Işık Gürel KESKİNLER – Mimar (MSGSÜ) 

Satın Alma

Elif Yeşim KÖSTEN – Ekip Başı (YTÜ)
Melis UYSAL – Peyzaj Mimarı (İTÜ)
Zeynep Gamze MERT – Şehir Plancısı (İTÜ)

Danışmanlar
Hatice Büşra AL – Mimar (YTÜ)
Emre KİSHALI – İnşaat Mühendisi (ODTÜ)
Saliha DURGUN – Mimar (KOÜ)

Yardımcılar
Burak SÜMEN – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ)
Kubilay BIYIKLI – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ)
Zeynep YİĞİT – Mimarlık Öğrencisi (TÜ-Farabi KOÜ)
Gizem ÖZÇİDEM – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ)
Fatih Mehmet İPEK – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ)
Burcu SARAL – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ)
Ennur BAYRAKTAR – Mimarlık Öğrencisi (KOÜ) 

Etiketler

Bir cevap yazın