Caferağa Spor ve Kültür Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Kadıköy Belediyesi'nin Caferağa'da bir spor ve kültür merkezinin tasarlanması amacıyla açtığı iki aşamalı yarışma sonuçlandı.

Kazanan ekipler şu şekilde:

1.ÖDÜL

Proje No: 44 sıra numaralı proje
Rumuz: 19372

  • Ferhat Hacıalibeyoğlu
  • Deniz Dokgöz
  • Orhan Ersan

Yardımcılar

  • Gülcan Afacan
  • Bora Örgülü
  • Ahsen Düşgün

Danışmanlar

  • Cemal Coşak (İnşaat Mühendisi)
  • Uğur Yılmaz (Makine Mühendisi)
  • Ali Kılıç (Elektrik Mühendisi)

2.ÖDÜL

Proje No: 8 sıra numaralı proje
Rumuz: 19704

  • Selim Velioğlu
  • Erce Funda
  • Orkun Özüer
  • Ersen Gömleksiz

Danışmanlar

  • Bülent Deveci (İnşaat Mühendisi)
  • Cafer Aktürk (Makine Mühendisi)
  • Hayri Aydın (Elektrik Mühendisi)

3.ÖDÜL

Proje No: 88 sıra numaralı proje
Rumuz: 03249

  • Elif Erdoğdu

Yardımcılar

  • Gizem Güzelsoy
  • Faruk Makuloğlu
  • Gizem Fırat

Danışmanlar

  • Fuat Özmet (İnşaat Mühendisi)
  • İsmail Cem Parmaksızoğlu (Makine Mühendisi)
  • Kemal İlgen (Elektrik Mühendisi)

EŞDEĞER MANSİYON
 

Proje No: 03 sıra numaralı proje
Rumuz: 70831

  • Sevince Bayrak Göktaş
  • Oral Göktaş
  • Emine Derya Ertan
  • Atıl Aggündüz

Yardımcılar

  • Chira Vaccaro
  • Laura Villeret
  • Aişe Büşra Ekici

Danışmanlar

  • Mustafa İspir Gürbüz (İnşaat Mühendisi)
  • Ohannes Gül (Makine Mühendisi)
  • Rana Tülay Kanıt (Elektrik Mühendisi)

EŞDEĞER MANSİYON
 

Proje No: 38 sıra numaralı proje
Rumuz: 46253

  • Tolga İltir
  • Mehmet Ziya İmren

Danışmanlar

  • Necdet Demirel (İnşaat Mühendisi)
  • İbrahim Kutlu Köroğlu (Makine Mühendisi)
  • Mehmet Ali Kılıç (Elektrik Mühendisi)

EŞDEĞER MANSİYON

Proje No: 51 sıra numaralı proje
Rumuz: 38209

  • Mehmet Metin Polat
  • Bilge Altuğ

Yardımcı

  • Ecem Özden

Danışmanlar

  • Gizem Özer (Mimar)
  • Gökhan Turan (Mimar)
  • Bengi Altuğ (İç Mimar)
  • Ömer Ülker (İnşaat Mühendisi)
  • Niyazi Parlar (İnşaat Mühendisi)
  • Ömer Cenk Tiftikçigil (Makine Mühendisi)
  • Belgin Pekcan (Elektrik Mühendisi)

EŞDEĞER MANSİYON
 

Proje No: 69 sıra numaralı proje
Rumuz: 63179

  • Feride Önal
  • M. Zafer Akdemir
  • Hasan Taştan

Yardımcı

  • Pınar Sünbül

Danışmanlar

  • Sayat Tulumciyan (İç Mimar)
  • Başak Kılıçbeyli (Grafik)
  • Fikret Berker (İnşaat Mühendisi)
  • Mustafa Kemal Sevindir (Makine Mühendisi)
  • Şaban Burucu (Elektrik Mühendisi)

EŞDEĞER MANSİYON
 

Proje No: 78 sıra numaralı proje
Rumuz: 34915

  • Nevzat Oğuz Özer
  • Yasemen Say Özer

Yardımcı

  • Nurdan Zengin
  • Ahmet Boz
  • Cantuğ Yıkar
  • Beyza Yavuz
  • Caner Haksever

Danışmanlar

  • Enes Aksu (İnşaat Mühendisi)
  • Burhan Sadıkoğlu (Makine Mühendisi)
  • Murat Çatak (Elektrik Mühendisi)

 

1. aşama jüri raporu buradan incelenebilir.

2. aşama jüri raporu buradan incelenebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın