Bursa Atatürk Spor Salonu Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi tarafından açılan Bursa Atatürk Spor Salonu Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Kolokyum ve ödül töreni 16 Ocak 2021, saat 16:00 da online olarak yapılacak. (Katılım linki aynı gün ilan edilecek.)

1. ÖDÜL — 68 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 97358

MÜELLİFLER

HAKAN EVKAYA – MİMAR, EKİP BAŞI
KUTLU İNANÇ BAL – MİMAR

YARDIMCILAR

YASEMİN KILIÇ – MİMAR
SERHAT ÇAKIR – MİMAR
İPEK GÖNÜLLÜ – MİMAR
ÖMER FARUK ASLAN – MİMAR
SİNA ÇİFTÇİ – MİMAR
ÖZLEM KARAKOÇ – MİMAR

2. ÖDÜL — 43 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 15326

MÜELLİFLER

REGAİP ADEM – MİMAR, EK,P BAŞI
PINAR ÇALIŞIR ADEM – DR. MİMAR
SERHAN AYDOĞDU – İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

ZEYNEP ÇATALOĞLU – MİMAR
TÜLİN NİLAY YURTSEVER – MİMAR

3. ÖDÜL — 6 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 53971

MÜELLİFLER

CAN TAMİRCİ – Y. MİMAR, EKİP BAŞI
AHMET İSMAİL KIZILCA – MİMAR
EZGİ KOÇAK – MİMAR

YARDIMCILAR

AYÇA ÖZGÜN – MİMAR
GİZEM CONGAR – MİMAR
KÜBRA İŞLEV – MİMAR
DUYGU AYDEMİR – MİMAR ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

RIDVAN DURMAZ – İNŞ. MÜH. ÖĞRENCİ
HATİCE DUYGU ORAL – İÇ MİMAR

1. MANSİYON — 96 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 35478

MÜELLİFLER

SEMİH ÖZER – MİMAR, EKİP BAŞI
KEREM BOSTAN – MİMAR

DANIŞMAN

OSMAN ÖZER – İNŞ. MÜH.

2. MANSİYON — 86 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 16057

MÜELLİFLER

RAMAZAN AVCI – MİMAR, EKİP BAŞI
SEDEN CİNASAL AVCI – MİMAR
ÖZGE SÜVARİ – MİMAR
H. MELİH BAKTIR – MİMAR

DANIŞMAN

ZAFER KINACI – İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

MERVE ŞEN CÜZDANCI – MİMAR
BENGÜSU YEŞİLOĞLU – MİMAR ÖĞRENCİ
İREM MALGAŞ – MİMAR ÖĞRENCİ
FATİH İBİŞ – MİMAR ÖĞRENCİ
YAŞAR AYDOĞAN – MAKET

3. MANSİYON — 67 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 06382

MÜELLİFLER

EMRAH AKPINAR – MİMAR, EKİP BAŞI

DANIŞMAN

TUNÇ TUNCA – Y. İNŞ. MÜH.
ONUR REŞAT SEZGİN – MAK. MÜH.
SERKAN UYAR – Y. İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

BUKET AKPINAR – MİMAR
FURKAN TOKMAK – MİMAR
NEJAT ÇANKAYA – MİMAR

4. MANSİYON — 65 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 86197

MÜELLİFLER

M. ZİYA İMREN – MİMAR, EKİP BAŞI
TOLGA İLTİR – MİMAR

DANIŞMAN

NEJDET DEMİREL – İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

TAMARA NAZARI – MİMAR
GÖKHAN YARAR – MİMAR ÖĞRENCİ

5. MANSİYON — 46 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 53681

MÜELLİFLER

AYHAN USTA – MİMAR, EKİP BAŞI
GÜLAY USTA – MİMAR
ALİ KEMAL ŞEREMET – MİMAR
ÖZGÜR HASANÇEBİ DEMİRKAN – MİMAR
ZİHNİ TEKİN – MİMAR

YARDIMCILAR

MÜGE ÖZKAN – MİMAR

SATIN ALMA — 59 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 13061

MÜELLİFLER

EMRAH BAL – MİMAR, EKİP BAŞI

DANIŞMAN

AHMET İLYAS SÖZERİ
EMRAH KUL
SELÇUK ÖZKAYA
AHMET İLYAS SÖZERİ

YARDIMCILAR

TUĞRUL KORKMAZ
DERİN BAL

SATIN ALMA — 89 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 13720

MÜELLİFLER

ALİ SİNAN – MİMAR, EKİP BAŞI
HASAN OKAN ÇETİN – MİMAR
NURAN ÖZKAM – MİMAR
HALİL BAHA AKYAR – MİMAR

DANIŞMAN

ÖZGÜL SÜNBÜL – İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

GÜLNUR AKTAŞ – MİMAR ÖĞRENCİ
AYŞE SELCAN ŞİMŞEK – MİMAR ÖĞRENCİ

SATIN ALMA — 76 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 10296

MÜELLİFLER

FATİH YAVUZ – MİMAR, EKİP BAŞI
Ö. EMRE ŞAVURAL – MİMAR
ÖZLEM SATI KURTÇU – MİMAR
H. HÜSEYİN ÖZDURMUŞ – MİMAR

DANIŞMAN

MEHMET ZAFER KINACI – Y. İNŞ. MÜH.
CAN KUBİN – Y. ŞEHİR PLANCISI

YARDIMCILAR

PINAR ÜNAL – MİMAR
BERK BİNGÖL – MİMAR ÖĞRENCİ
HANDE EKİN KURU – MİMAR ÖĞRENCİ
FURKAN TOKMAK – MİMAR
GÜNEY GÜRSU TONKAL – MİMAR ÖĞRENCİ

SATIN ALMA — 4 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 81475

MÜELLİFLER

SACİT ARDA KARAATLI – MİMAR, EKİP BAŞI
LEBRİZ ATAN KARAATLI – MİMAR

DANIŞMAN 

ERGİN KİŞİN – Y. İNŞ. MÜH.
ÖZER OR – İNŞ. MÜH.

YARDIMCILAR

NAZ AKDEMİR – MİMAR
SENA ŞEYMA CAN – MİMAR STAJYER

SATIN ALMA — 30 SIRA NUMARALI PROJE RUMUZ 37458

MÜELLİFLER

GÖKHAN AKSOY – MİMAR, EKİP BAŞI
ERALD VARAKU – MİMAR
BENGİ SU ERTÜRKMEN – MİMAR

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın