BoConcept, Dünyanın En Uzun Kanepesini Getiriyor

Dünyanın en uzun kırmızı sofası Amerika ve İngiltere’den sonra İstanbul’a geliyor. 66 metre uzunluğundaki sofa, Forum İstanbul’da 20 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında sergilenecek.

İskandinav tasarımının önde gelen markası BoConcept, Türkiye’ye Dünyanın En Uzun Kırmızı Sofası’nı getiriyor. 66 metre uzunluğunda ve 2 ton ağırlığındaki İndivi2 isimli kanepe, 20 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında Forum İstanbul’da sergilenecek. Aynı anda 120 kişinin oturmasına imkan tanıyan kanepenin tasarımcısı dünyaca ünlü bir isim Anders Norgaard.

2008 yılında Red Dot ve Chicago Best ödüllerini kazanan Norgaard, oturma grubuyla dünya çapında sayısız tasarımlara imza atıyor. Norgaard; kırmızı deriden üretilmiş İndivi2’yi de rahat ve bölünebilir konseptte tasarlamış.

Kanepeyi tasarım severlerle buluşturan BoConcept Türkiye Temsilcisi Flemming Troelsen, “Kanepe daha önce Londra ve Amerika’da sergilendi. Büyük ilgi uyandırdı. Biz de bu kanepeyi Türkiye’ye getirerek İskandinav tasarımına dikkat çekmek istiyoruz. Kanepeyle birlikte tasarımcı Norgaard da bizimle olacak. Ve 2 hafta boyunca sürpriz pek çok etkinlik planlayacağız.” dedi.

Etiketler

Bir yanıt yazın