Bien Seramik 2012 Unicera’da

Bien, 2012 UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda yeni yatırımları ve tasarımlarıyla yer aldı.

5 kıtada 130 noktada Amerika, Kanada, İspanya, İsrail ve Yunanistan başta olmak üzere 50’tan fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden Bien; Yer ve Duvar Karoları, Sırlı Granit, Cam Mozaik, Seramik Sağlık Gereçleri, ve Yapı Kimyasalları alanlarında sektörü “BİEN” markasının yenilikçi ürünleriyle tanıştırdı.

14 – 18 Mart 2012 tarihleri arasındaki UNICERA Fuarı’nda geçen yıllardan farklı ve dikkat çekici standında yeni yatırımlarıyla genişlettiği ürün yelpazesini sunan Bien, 2011 yılında yaptığı yeni yatırımlarını da ilk defa sergilemiş oldu. 

2011 yılında yenilikleri arasına Yapı Kimyasalları’nı da ekleyen Bien, son yıllarda gerçekleştirdiği atağın 2012 yılında da hızla devam edeceği, genç ve dinamik yapısıyla sektörün yenilikçi firması olmaya devam edeceği sinyallerini verdi.

Bien, Bozüyük’te yatırımını gerçekleştirdiği Seramik Sağlık Gereçleri fabrikasının ilk ürünlerini UNICERA Fuarı’nda geçen yıl olduğu gibi yine 3. SALON 316 numaralı stantta sergiledi. Dünyada kullanılan en son teknolojiye göre seçilen robotlu yüksek basınçlı döküm sistemleri, robot sırlamalar ve robot taşlama makineleri ile üretilen Seramik Sağlık Gereçleri ürünleri de önemli ölçüde beğeni topladı. 480 m2’lik bir alana kurulan ve bu yıl diğerlerinden farklı olarak özgün bir sokak havasında tasarlanan Bien standında, 14’ü yeni seri olmak üzere yer ve duvar karolarında toplam 500 ürün yer alırken, Seramik Sağlık Gereçleri ürünlerinde de yeni çıkaracağı ürünlerinden bir kısım örnekleri ve Yapı Kimyasalları alanındaki yatırımları da profesyoneller ve müşterileri ile buluştu.

Bien, 2012 ürünlerinde doğaya dönüş konseptine uygun olarak, ahşapta yaşanmışlık hissini veren dokulardan ve doğal mermer görünümlü tasarımlara, klasik tasarımlardan minimalist tasarımlara, bu senenin doğal renklerinden, geometrik çini desenlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerini standında sergiledi.

ERAMOSA : Maskülen…

Kanada menşeili Eramosa mermerinden ilham alınarak üretilen doğal ve sıcak renk tonlarına sahip seri hoş ve soft bir kontrast içerirken, geniş kullanım yelpazesiyle farklı seçeneklere ışık tutuyor.

İnce damarlı görünümü ile doğallığı son noktasına kadar yaşatan Eramosa serisi kahve, vizon ve fildişi alternatifleri ile Bien’in iddialı ürünlerinden bir oluyor.

21×63 duvar ve 40×40 yer karosu olarak üretilen Eramosa, rektifiyeli olmasının ve dijital teknolojinin sağladığı avantajların tümünü bünyesinde barındırıyor. 21×63 ebatlardaki Leaf ve Edera dekorlar ise serinin sadeliğine dinamizm katıyor.

EMPERADOR: Soylu…

3 boyutlu dijital baskı teknojisiyle hazırlanmış Emperador serisi, 30×80 cm. ebatta dark ve light renklerde tüketiciye sunulurken aynı renklerin 21×63 cm ebadı da dikkatleri çekiyor. Light ve dark olarak üretilen 40x40cm. ebadındaki
yer karosu ise seriyi tamamlıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın