Banyoların Geleceği, VitrA NExT ile Bozüyük’ten Dünyaya Açılıyor

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri tarafından, Bozüyük üretim kampüsü içindeki İnovasyon Merkezi’nde inşa edilen VitrA NExT, sürdürülebilir bir yaşamı birlikte tasarlamak için farklı kullanıcı gruplarını diyaloğa davet eden bir deneyim ve etkileşim platformu.

VitrA NExT, bu yıl ilk kez çevrimiçi düzenlenen ISH Fuarı’na da geleceğin banyo deneyimini taşıyor. Yapı ürünleri alanında dünyanın en büyük fuarı olan ISH, 22-26 Mart 2021 tarihlerinde ilk kez dijital ortamda ziyaretçileri ile buluşuyor. İki yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen fuara 1985’ten beri katılan VitrA, bu kez stant alanını Bozüyük’teki üretim kampüsünde inşa ettiği yeni deneyim ve etkileşim platformuna bıraktı. İlk olarak ISH ziyaretçilerini ağırlayan VitrA NExT, sürdürülebilir bir yaşamı birlikte tasarlamak için farklı kullanıcı gruplarını diyaloğa davet ediyor.

VitrA NExT’i “sürekli keşfetme ve yenilenme tutkusuyla çıkılan uzun tasarım yolculuğunun bir sonraki durağı” olarak tanımlayan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri CEO’su Özgen Özkan, “Geleceğin banyolarına ilham verme tutkusuyla tasarım ve teknolojiyi harmanladık. VitrA inovasyon, tasarım ve üretim ekiplerinin uyumlu çalışmasının sonucunda ortaya çıkan banyo çözümlerini, devamlı devinerek gelişecek fiziksel bir alanın yanı sıra, dijital ortamda da paylaşıma açtık. Böylece herkesin erişimi ve katkısıyla zenginleşmeyi, yeni deneyimleri tüm paydaşlarımızla birlikte yaratmayı hedefliyoruz” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Pazarlama Direktörü Yavuz Feyzioğlu ise “Alışılmış olana her seferinde farklı bir pencereden bakarak, kullanıcıların bir sonraki banyo deneyimini bugünden tasarlamaya odaklanıyoruz. Yaşadığımız baş döndürücü dönüşüme ayak uyduran değil yön veren, yol gösteren değil ufuk açan olmak için çalışıyoruz. Çünkü bir yandan hayal edilenleri gerçeğe dönüştürürken, VitrA NExT ile henüz hayal edilmemiş olanı da ortaya koyarak tasarım süreçlerinin kolaylaştırıcısı ve ilham kaynağı olmak istiyoruz” dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın