[email protected] İstanbul Dördüncü Kez Düzenlendi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen [email protected] İstanbul, 1-2 Kasım tarihlerinde, FUTURE PROOF teması ile İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

01 Kasım Cuma ve 02 Kasım Cumartesi tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, toplam 2189 mimar, iç mimar, tasarımcı ve yapı uzmanı 250’den fazla yenilikçi ürünle tanışma şansı yakaladı.

15 farklı ülkede ve 30 şehirde düzenlenen, Creative Fo(u)r adlı dört Belçikalı iç mimar tarafından tasarlanan [email protected], yarattığı konsept ile yeniliğe farklı bakış açısını İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine yansıttı.

[email protected] İstanbul’un bu seneki teması “Futur Proof”, Material District’in “Fantastic Future” adlı malzeme sergisi, World Architects’in proje sergisi, DAPh’ın fotoğraf sergisi ve mimar konuşmacıların seminerleri ile desteklendi.

Asér Gimenez Ortega (MVRDV), Burak Ünder (Ünder Mimarlık), Cem Sorguç (CM Mimarlık), Durmuş Dilekçi (Dilekçi Mimarlik), Efe Gözen (Fabb), Han Tümertekin (Mimarlar ve Han Tümertekin), Melike Altınışık (Melike Altınışık Architects) gibi mimarların yer aldığı seminerler yoğun ilgi gördü.

Etkinlik görsellerine buradan üzerinden ulaşılabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın